02/08/2016

Riboto Leidimo Kolekcija „Contourious“ iš CATRICE


Sveiki, mieli skaitytojai. Šį sezoną, kažkaip keistai, viskas vyksta itin greitai ir panašu, kad net nespėsiu įkelti visų promo nuotraukų, nes kosmetikos gamintojai ne tik, kad paankstino naujienas, bet ir paleidžia naujus žaidėjus, kas mane kaip kosmetikos mylėtoją itin džiugina. Catrice pristato naują riboto leidimo kolekciją skirta kontūravimui, na, kaip gi mes be jo? Atstovai žada, kad ši kolekcija bus Lietuvoje, smagu, nes daug kas atrodo tikrai gerai net ir iš gamintojų nuotraukų :)


Paryškinta Forma. Kurkite nuostabius akcentus su šviesos ir šešėlio iliuzija – kontūravimas ir
„strobing“ technika dabar mados viršūnėje. Nuo 2016 metų rugpjūčio, Riboto Leidimo Kolekcija
„Contourious“ iš CATRICE pasiūlys įrankius reikalingus madingiausioms grožio pasaulio
technikoms. Kreminės ir pudros tekstūros priemonės: švelnaus šampano, rožinė ar ruda – tiks
kiekvienam odos atspalviui.
Atėjau, pamačiau, kontūravau – iš CATRICE.

Contourious iš CATRICE – Pieštukas Antakių Formavimui
Geriausias Rėmas. Tiksliai užpildyk visus antakių tarpelius su itin plonu Pieštuku Antakių Formavimui. Kitame gale esantis šepetėlis suteiks formą ir sukurs tobulus antakius. Parduotuvėse rasite „C01 PrecEYES Ash“ ir „C02 PrecEYES Brown“.
Kaina apie 3,19 €*.

Contourious iš CATRICE – Priemonė Lūpoms „Contour & Colour“
Ilgai išliekančios Lūpos. Dvi priemonės vienoje pakuotėje: matinis lūpų pieštukas sukurs tobulus kontūrus ir gali būti naudojamas kaip lūpų dažai, o lūpų blizgesys suteiks lūpoms švytėjimo. Tamsiai rožinis ir raudonmedžio atspalviai papildys kiekvieną įvaizdį. Parduotuvėse rasite „C01 Nude“ ir „C02 Rosewood“. Kaina apie
4,69 €*.


Contourious iš CATRICE – Kreminė Kontūravimo Paletė
Tobulas Išsklaidymas. Du matiniai, kreminiai tonai gali būti derinami ir maišomi individualiems atspalviams sukurti ar naudojami atskirai šviesinimui / tamsinimui. Pakuotėje rasite ir veidrodėlį, todėl tai tobulai tinkanti priemonė nešiotis rankinėje.
Parduotuvėje rasite „C01 Each & Every Cream“. Kaina apie 4,69 €*.


Contourious iš CATRICE – Šviesą Atspindinti Priemonė
Neribotas Spindesys. Kreminė tekstūra su lengvu perlo švytėjimu suteiks nuostabų spindesį. Priemonę padengsite tiksliai ir išsklaidysite be didelių pastangų.
Parduotuvėse rasite „C01 Gentle Glow“. Kaina apie 4,19 €*.

Contourious iš CATRICE – „Strobing Duo“ Šviesą Atspindinti Priemonė Atspindžiai. Smulki pudra sudėtyje turi šviesą atspindinčių pigmentų, kurie sukurs akcentus ant tavo veido ir kaklo su šampano ar rožinio abrikoso atspindžiais.
Parduotuvėje rasite „C01 Strobing Surpreme“. Kaina apie 5,19 €*.


Contourious iš CATRICE – Paletė „Sculpting Powder“
Šviesą Atspindinti Priemonė, Skaistalai ir Kontūravimas: dvi pudros paletės su tobulai derančiais atspalviais. Šilkinės tekstūros priemonę lengva naudoti ir išsklaidyti. Parduotuvėse rasite „C01 Pale Perfectionist“ ir „C02 Almond Architect“.
Kaina apie 5,19 €*.

Contourious iš CATRICE – Kontūravimo Šepetėlis
Kasdienis Ryškumas. Kontūruokite ir kurkite šviesą atspindinčius akcentus su vienu įrankiu. Plonas, ergonomiškos formos šepetėlis su plonais aukščiausios kokybės šereliais gali būti naudojamas tiksliems šviesą atspindintiems akcentams sukurti, taip pat ir meistriškam šešėliavimui, kuriuo paryškinami gražiausi bruožai.
Pavyzdžiui, kontūruojant nosį. Kaina apie 4,69 €*.

Visų pirmą, ką imčiau tai – šepetėlį, nes jų niekada nebūna per daug, taip pat gerai atrodo hailaiteris, o ir apskritai visos priemonės šį kartą vilioja. Tikrai apžiūrėsiu ir priemones antakiams, nes įtariu, kad ir šios bus puikios.

P.S. Ačiū Jums, kad komentuojate!

1 comment:

  1. Pieštuko antakiams tikrai noriu ir būtinai įsigysiu!

    ReplyDelete