24/09/2016

Apie #Clarisonic kokie? kam skirti? kuo skiriasi?


 Na, o šiandien aš jau turėjau vėl grįžti į Kauną, nes manęs laukė išsamus pasakojimas apie Clarisonic. Ko gero apie Clarisonic girdėjome daug kas. Žinomiausias ko gero Mia, bet tai tik vienas iš kelių Clarisonic aparatų. O ar žinojote, kad yra Clarisonic kurį galima naudoti ir veidui ir kūnui? Kodėl Clarisonic skiriasi nuo kitų tokios pačios paskirties aparatų esančių rinkoje? Pastaruoju metu aš labai gilinuosi į veido valymą, dabar naudoju kitą aparatą, bet ir tai, rezultatas yra pritrenkiamas, didelis skirtumas nei, kad veidą prausdavau tik rankomis. Tai kodėl tuomet užsinorėjau Clarisonic?


CLARISONIC SMART PROFILE

Soninis odos valymas susijungia su išmaniosiomis technologijomis tam, kad pakeistų jūsų odos išvaizdą. Naujasis Smart Profile, skirtas veidui ir kūnui, turi RFID technologiją, kuri automatiškai reguliuoja prietaiso valymo laiką bei galią pagal odos poreikius nuo veido iki kojų pirštų galiukų.
Lyginant su kitais Clarisonic prietaisų modeliais, visi Smart Profile privalumai telpa į 3 žodžius: išmanesnis, paprastesnis, efektyvesnis.
Išmanesnis, nes integruota RFID technologija automatiškai reguliuoja valymo laiką bei galią: gilesnis valymas T zonai ir švelnus valymas skruostams. Taip pat, Smart galvutėse integruotos mikroschemos leidžia stebėti jų naudojimo laiką, tad prietaisas pats praneš, kada laikas pasikeisti šepetėlio galvutę.
Paprastesnis, nes prietaise įmontuoti vizualūs indikatoriai, nurodantys prietaiso veikimo greitį, režimą bei baterijos lygį. Taip pat, yra indikatorius, pranešantis, kad reikia pakeisti šepetėlio galvutę.
Efektyvesnis, nes prietaise yra Turbo režimas, kuris padidina veikimo galingumą prietaisą naudojant bet kuriuo greičiu, būtent tuomet, kai jums reikalingas efektyvesnis konkrečių odos plotų valymas. Klinikiniai tyrimai parodė, jog prietaisas makiažą nuvalo net 11 kartų efektyviau, nei valant rankomis, bei pašalina 30 kartų daugiau odai kenksmingų teršalų. Patobulinta baterija veikia net 36 minutes.
Smart prietaiso rinkinyje rasite: Smart Profile prietaisą (4 greičiai, Turbo režimas, Smart režimas, rankinis režimas, atsparus vandeniui), Smart Dynamic veido šepetėlio galvutę, Turbo masažinę šepetėlio galvutę kūnui, patogų džiovinimo stovą, 2 Clarisonic prausiklius- veidui ir kūnui.

http://www.kristiana.lt/smart-profile-white-valymo-sistema-veidui-kunui-ir-pedikiurui
CLARISONIC PEDI WHITE

Pedi prietaisas turi didesnę galią ir virpesių amplitudę nei veido valymo prietaisai, kad lengvai transformuotų sausą ir grubią pėdų odą. Modernus ir ergonomiškas dizainas leidžia lengvai ir maloniai naudoti prietaisą, kuris yra įkraunamas ir atsparus vandeniui. Pedi prietaisas turi 3 pėdų šveitimo greičius bei šveičiamojo disko režimą. Komplektuojamas su 220V ir USB adapteriais įkrovimui. Pilnai įkrautas veikia apie 18 minučių. Prietaisui galioja 2 metų garantija.

Rinkinį sudaro:
• baltas Pedi prietaisas;
• universalus USB pLink® įkroviklis;
• Pedi sauso/drėgno šveitimo galvutė;
• Pedi šveičiamasis diskas;
• Pedi-Buff šveitiklis 177ml;
• Pedi-Balm pėdų kremas;
• Pedi-Boost rūgštinis šveitiklis 30ml. (Įspėjimas: degus, kol visiškai neišdžiūvo. Nenaudoti arti ugnies, liepsnos ar karščio. Naudoti tik pagal nurodymus. Prietaiso kontaktas su oda turi būti riboto laiko ir dažnumo. Jei oda sudirgo, nutraukite prietaiso naudojimą ir pasikonsultuokite su gydytoju. Vengti kontakto su akimis.)

http://www.kristiana.lt/pedi-white-pedu-priezuros-sistema


CLARISONIC SYSTEM MIA 2
Kompaktiškasis Clarisonic prietaisas Mia2- itin patogus keliaujantiems. Prietaisas turi 2 greičius bei kelioninį dėklą.
Ryškiai rožinės spalvos Mia2 prietaisas buvo įkvėptas pavasario bei vienų mėgstamiausių moterų gėlių - bijūnų. Ryški spalva iškart nuteikia pozityviai
Rinkinį sudaro: ryškiai rožinės spalvos prietaisas Mia2, universalus įkroviklis, švelni šepetėlio galvutė (visiems odos tipams), gaivinantis gelinio parausiklio mėginėlis 30ml, kelioninis dėklas.
2 metų garantija.

http://www.kristiana.lt/system-mia-2-peony-veido-valymo-sistema


CLARISONIC SYSTEM ARIA
Clarisonic prietaisas Aria- tobulas veido valymas su 3 skirtingais greičiais. 1 greitis itin švelnus, tinkamas net ir labai jautriai odai. Universalusis 2 greitis, kuris makiažą pašalina net 6 kartus geriau nei rankos, tiks normaliai odai. Na, o kai prireikia papildomo efektyvumo pašalinant ilgai išliekantį makiažą ar ypatingai daug odos nešvarumų, puikiai tiks 3 greitis.
Rinkinį sudaro: baltas Aria pietaisas , universalus įkroviklis, džiovinimo stovas, švelni šepetėlio galvutė (visiems odos tipams), gaivinančio gelinio prausiklio mėginėlis 30ml.
2 metų garantija.

http://www.kristiana.lt/system-aria-veido-valymo-sistemaŠiandien Kristianoje aš sužinojau, kad yra parduodami penki Clarisonic aparatai. Šiandien plačiau papasakosiu apie keturis svarbiausius: SYSTEM MIA2, SYSTEM ARIA, PEDI ir SYSTEM PLUS.
Apie SYSTEM MIA2 ko gero girdėję daug kas, tai veido valymo sistema. Svarbu tai, kad Clarisonic veikimo principas yra vibracija į šonus, bet keista tai, kad net nesimato ar jis įjungtas ar ne, bet tai pajunti kai prilieti prie odos. Aš atkreipiau dėmesį į tai, kad Clarisonic aparatas supypsi tuomet, kai jau reikia pereiti prie kitos veido zonos, su dabartiniu turimu aš iš tiesų nė velnio nežinau, kiek šveičiu veidą, pagal savo nuožiūrą ir tiek ;D Žinoma, galvutė labai švelni, tiesa yra kelios, Cashmere skirta itin jautriai veido odai, su ilgesniais šereliais, kuo jie ilgesni, tuo pasipriešinimas mažesnis ir oda veikiama mažiau.

Aš nežinojau, kad yra specialus Clarisonic pėdoms: PEDI, na, tokiems žmonėms kaip aš, kenčiantiems dėl savo pėdų, tai žiauriai super dalykas. Prietaisas turi dvi galvutes: viena matote paskutinėje nuotraukoje, kitas - pemzą.

Dabar pasaulyje labai populiarėja prietaisai kūnui, aš vos susilaikau nepanaudojus savo prietaiso veidui ir kūnui :D Štai tam skirtas Clarisonic SMART, jį galima naudoti ir veidui ir kūnui ir pedikiūrui, o protinga sistema pati pasako, kiek laiko jį reikia naudoti ir praneša apie tai. Be to, jis pats praneš kada reikia pakeisti galvutę, paprastai rekomenduojama jas keisti po trijų mėnesiu.

Štai ARIA prietaisas tinkamas net ir labai jautriai veido odai. Yra trys valdymo lygiai. Šis prietaisas taip pat subalansuotas itin probleminei, kimštis linkusiai odai.

Man buvo labai įdomu išgirsti apie Clarisonic prietaisus, patiko tai, kad juos galima kišti po vandeniu, nieko neatsitiks, aš savąjį aparatą vis turiu saugoti... Kodėl Clarisonic skiriasi nuo kitų rinkoje esančių aparatų? Nes jis nežaloja odos, veikia labai švelniai, bet veiksmingai, sistema užpatentuota ir rinkoje analogų nėra. O štai aš labai norėčiau Clarisonic SMART, nes man labai norisi šveisti ne tik veidą, bet ir kūną. Manau, teks pradėti taupyti ;D

Keli svarbūs dalykai: MIA2 yra įvairių spalvų. Būtina pasilikti pirkimo čekį, nes prietaisams taikoma dviejų metų garantija. Dabar kai kuriems prietaisams yra taikoma 25 procentų nuolaidą. Clarisonic turi ir prausiklių (nes labai svarbu vartoti tinkamus, negalima naudoti šveičiančių dalelių turinčių prausiklių ir agresyvių prausiklių). Taip pat yra pėdų priežiūros priemonių. Būtinai reikės išmėginti!

No comments:

Post a Comment