06/09/2016

DOVE ADVANCED HAIR SERIES REGENERATE NOURISHMENT šampūnas, kondicionierius ir kaukė


Sveiki, mieli skaitytojai. Mūsų šeimą truputį užpuolė reikalai reikaliukai, pradedant tuo, kad šiandien vežėme vieną iš savo augintinių operacijai... Ilgai atidėliojome, tačiau vis gi, nusprendėme, kad sterilizacija yra reikalinga. Na, mūsų šeimoje niekada niekas nestovi, nestovėjo ir nestovės vietoje. O štai mano vonioje įsivyrauja tendencija: šalia Matrix ir Davines visuomet stovi Dove priemonės. Kodėl? Sudėtis nėra saugi, jos net neverta nagrinėti, juk ir taip visos tą žinome. Tačiau kalbant apie plaukų priežiūrą, aš noriu rezultato „čia ir dabar“, man netinka besiriebaluojantys plaukai jau antroje dienos pusėje, negelbėja net tas faktas, kad ploviau juos su ekologišku aliejumi. Kuo patiko ir dėl ko nepatiko DOVE ADVANCED HAIR SERIES REGENERATE NOURISHMENT linija, tuojaus papasakosiu.

Dove Regenerate Nourishment Shampoo šampūnas


Aprašymas:

• Atkuria sveikų plaukų savybes
• Glotnūs, stiprūs ir lengviau prižiūrimi plaukai, lyg niekada nebūtų pažeisti
• Su gamtos įkvėpta, giliai maitinančia raudonųjų dumblių formule „Red Algae Complex“
• Pašalina pažeistų plaukų požymius ir suteikia plaukams būtinų maistingųjų medžiagų
• Atkuria nuolat plaukų dažais ar karščiu varginamus plaukus
• Tinka kasdieniam naudojimui
Dauguma mūsų, siekdamos tobulos išvaizdos, dažo, tiesina ar džiovina plaukus. Šie įpročiai gali pažeisti plaukus, bet neverta jaudintis – pasirinkus tinkamą priežiūrą, galima atkurti net itin stipriai pažeistus plaukus, kad jie vėl būtų stiprūs, glotnūs ir žvilgantys. Įkvėpimo mes sėmėmės iš gamtos atkuriamųjų savybių – su atkuriamuoju šampūnu „Dove Regenerate Nourishment Shampoo“ blogų plaukų dienos gali likti praeityje.


„Dove Regenerate Nourishment Conditioner“ kondicionierius

Aprašymas:

• Atkuria sveikų plaukų savybes
• Glotnūs, stiprūs ir lengviau prižiūrimi plaukai – lyg niekada nebūtų pažeisti
• Su gamtos įkvėpta, giliai maitinančia raudonųjų dumblių formule „Red Algae Complex“
• Maitina ir atkuria pažeistą vidinę plaukų struktūrą
• Atkuria nuolat formuojamus, dažų ir karščio pažeistus plaukus
• Tinka kasdieniam naudojimui

Siekdamos tobulai atrodančios šukuosenos, mes pasitelkiame įvairiausias formavimo priemones, kurios gali kenkti plaukams. Tačiau, pasirinkus tinkamas priemones, galime mėgautis sveikais plaukais. Ar žinojote, kad įmanoma atkurti sveikų plaukų savybes ir nebesirūpinti dėl pažeistų garbanų? Tikra tiesa – įkvėpimo mes sėmėmės iš natūraliai stangrumą išlaikančių raudonųjų dumblių ir sukūrėme jums padėti galinčią priemonę: maitinamąjį kondicionierių „Dove Regenerate Nourishment Conditioner“.
DOVE ADVANCED HAIR SERIES REGENERATE CRÈME NOURISHMENT TREATMENT MASK kaukė

Aprašymas:

• Atkuria sveikų plaukų savybes
• Sveiki, stiprūs* ir lengviau prižiūrimi plaukai, lyg niekada nebūtų pažeisti
• Su gamtos įkvėpta, giliai maitinančia raudonųjų dumblių formule „Red Algae Complex“
• Giliai atkuria ir maitina, atstato tai, ką plaukai prarado
• Šalina pažeidimų požymius dažnai įvairių procesų veikiamiems plaukams
• Tinka dažytiems ir karščio pažeistiems plaukams

Ar jūs svarstote, kaip reikėtų rūpintis pažeistais plaukais? Dauguma mūsų, siekdamos tobulos išvaizdos, dažome, garbanojame ar tiesiname plaukus – ir visos žinome, kad tai gali pakenkti mūsų plaukams. Tačiau, naudojant tinkamas priemones, jūs galite atkurti itin nusilpusius ir susigrąžinti stiprius* bei sveikus plaukus – lyg jie niekada nebūtų pažeisti. Mes turime kaip tik jums skirtą produktą, kuris gali grąžinti sveiką išvaizdą net itin pažeistiems plaukams: maitinamasis plaukų kremas „Dove Regenerate Nourishment Crème Treatment“.
Aš sunaudoju nesuskaičiuojamą kiekį Dove šampūnų, bet man labiau patinka Oxigen&Moisture šampūnas. Mano plaukai labai greitai riebaluojasi, o šis šampūnas juos išplauna greitai, plaukai įdienojus nesusiriebaluoja. Jau iš pavadinimo Regenerate galime spręsti, kad ši linija skirta silpniems ir pažeistiems plaukams, todėl šampūną aš perleidau savo vyrui. Tūbelė jau prie pabaigos, todėl drąsiai galime sakyti: taip, jis plaukus padaro švelnius ir minkštus, bet... Jam atsirado pleiskanų. Tiesa, jam labai patiko kvapas, o jis irgi labai retai randą sau patinkantį.

Kondicionierių ir kaukę naudoju aš, jų konsistencija tiršta, tirštesnė nei minetos linijos Oxygen, po jų naudojimo plaukai būna taip pat minkšti ir švelnūs. Man labai patinka, kad priemonės negriaužia akių. Apie pakuotes manau jau kalbėti nebereikia, tiesa, turiu pastebėjimą, kai perku kartais sumaišau kondicionierių su šampūnu... :)

Drąsiai galiu sakyti, kad šios linijos kondicionierius ir kaukė įsitvirtino mano vonioje, bet svarbu pamonėti, kad jei naudoju kondicionierių, nenaudoju kaukės. O štai apie aliejuką galite paskaityti kitame mano straipsnyje:

http://ilovemanythings.blogspot.lt/2015/12/dove-regenerate-nourishment-aliejinis.html

No comments:

Post a Comment