08/09/2016

L`occitane Migdolų kūno kremas


Sveiki, mieli skaitytojai. Pamažu atrodo, kad vėl prasideda nelaimių virtinė. Juk žinome, jos po vieną nevaikšto, jei kažkas atsitinka, žiūrėk, už kampo jau tyko kita... Ši savaitė man taip ir prasidėjo, nelabai turėjau jėgų dirbti, bet nepaisant to, dirbti juk reikia! Bet turiu kai ką, kas man padėjo, jei kvapas gali padėti... Pasirodo, kad gali, ir vis naudodama L`occitane Migdolų kūno kremą aš pasijaučiau daug geriau ir supratau, kad viskas greit susitvarkys. Beje, seniai sudėtyje mačiau tiek aliejų ir ekstraktų!

Migdolų kūno kremas, papildytas migdolų aliejumi ir migdolų pieneliu, maitina ir švelnina odą. Migdolų baltymų ir silicio derinys, kuris yra panašus į kolageną, efektyviai kovoja su odos stangrumo netekimu, stiprindamas odos pamatinį sluoksnį. Lengvos, kreminės konsistencijos kremas greitai susigeria, nepalikdamas riebaus sluoksnio. Oda tampa aksominė ir glotni, apgaubta gaiviu ir subtiliu aromatu.

Ankstyvą pavasarį, migdolo medis pasipuošia subtiliais baltais žiedais, tačiau turime laukti spalio mėnesio, kol žiedai subrandins vaisius. Tvirti migdolų riešutai, kurių viduje saugomi žali, aksominiai lukštai, pasižymi nepaprastomis, odą minkštinančiomis, švelninančiomis savybėmis. Siekdama išsaugoti ir atgaivinti migdolą kaip Provanso kraštovaizdžio vertybę, L‘Occitane įsipareigojęs supirkti migdolus iš Pietų Prancūzijos gamintojų.

Kaina:
200 ml - 43,00 €

50 ml  - 13,00 €

http://lt.loccitane.com/migdolu-kuno-kremas,28,2,2134,33228.htm


aqua**, isononyl isononanoate (antistatikas, minkštiklis, kondicionuoja odą)cyclomethicone (silikono pagrindo medžiaga, minkštiklis, tirpiklis, kondicionuoja odą, plaukų balzamas)glycerin** (denatūrantas, tirpiklis, drėkiklis), cetearyl alcohol** (minkštiklis, emulsiklis, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga), methylsilanol mannuronate (drėkiklis, antistatikas), caprylic triglyceride** (tirpiklis, minkštiklis, tirštiklis, emulsiklis, gydo odą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, sukuria barjerą sulaikantį drėgmę odoje), sweet almond oil**(minkštiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, kondiconuoja odą), sweet almond protein** (antistatikas, kondicionuoja odą ir plaukus), sweet almond seed axtract**(minkštiklis, kondicionuoja odą), walnut seed extract** (minkštiklis, kondicionuoja odą), parfumcetearyl glucoside** (emulsiklis), PPG-26-buteth-26 (emulsiklis, PAM, antistatikas, kondicionuoja odą ir plaukus)carbomer (emulsiklis, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga)sodium polyacrylate (tirštiklis, minkštiklis, sudaro plėvelę ant odos, fiksuoja plaukus, emulsiklis)phenoxyethanol,  chlorphenesin (konservantas), mannitol** (drėkiklis, rišamoji medžiaga, kvapų sugėriklis), ethylhexylglycerin (minkštiklis, konservantas)peg-40 hydrogenated castor oil (emulsiklis, tirpiklis, kvepalų ingredientas)methyl lactate (tirpiklis, kvepalų ingredientas, suteikia skonį)sodium lauryl sulfate** (PAM, valiklis, sudaro putas, sausina odą ir plaukus), glyceryl polymethacrylate (suformuoja plėvelę, klampumo reguliavimo medžiaga)biosaccaride gum-1 (drėkiklis, kondicionuoja odą)sodium metabisulfite (konservantas, antioksidantas )sorbic acid (konservantas)glyceryl stearate se (minkštiklis, emulsiklis)xanthan gum (emulsiklis, rišiklis, PAM, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga)benzoic acid (konservantas, reguliuoja pH)dehydroacetic acid (konservantas)polyaminopropyl biguanide (konservantas)tocopherol (vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą)limonenelinaloolcoumarin. ** natūralios kilmės ingredientai.

Tiesa sakant, aliejų ir ekstraktų sudėtyje gausu, bet yra vienas man keliantis nerimą konservantas... Aišku, kosmetikos gamintojai turi nurodyti ingredientus, net jei jų mažai, bei džiugu, kad sudėtyje nėra dažiklių bei parabenų. Ir žinoma yra daug aliejų ir ekstraktų.

Kodėl aš kreipiu dėmesį į fenoksietanolį?

Kosmetikos industrijoje fenoksietanolis naudojamas kaip stabilizatorius ir konsevantas. Įdomu tai, kad fenoksietanolis gali būti randamas žaliojoje arbatoje ir cikorijose. Kosmetikoje naudojamas fenoksietanolis nėra natūraliai užauginamas, jis gaunamas laboratorijoje. Fenoksietanolio koncentracija negali viršyti 1%. Vienok, kiek aš gilinausi, fenoksietanolis kosmetikos sudėtyse pakeit parabenus ir yra saugus jei neviršyja koncentracijos. Tai čia turbūt lieka rinktis kas geriau, parabenai ar fenoksietanolis? :)Man atrodo, pakuotė kalba pati už save? Stiklinis, sunkus indas, su metaliniu dangteliu, ant kurio išspaustas L`occitane logotipas. Atidarius randame apsaugą, ją atidarome ir randame nuostabaus kvapo kremą. Aš esu turėjusi begales šio kremo mėginukų, realiai mane atbaidydavo itin stiprus kvapas, bet kai pabandžiau pilną pakuotę, kvapas manęs visiškai neerzina. Jis daug natūralesnis.

Tai tirštokas, bet lengvai įsigeriantis kremas, vargu ar turintis konkurentų rinkoje lyginant konsistencijas. Kremas įsigeria labai greitai, nepalieka lipnumo. Oda po naudojimo švelni, lygi ir maloni liesti. Man šis migdolų aromatas labai nostalgiškas, kai jį jaučiu, man atrodo, kad viskas yra ok, labai retai taip būna.

Aišku, kaina nemaža, tačiau kremas labai skalsus. Aš manau, kad L`occitane migdolų kūno kremas tai klasika, kvapas taip gerai žinomas ir pažįstamas, todėl jį pamėgs visi. Kaip gi ne, jei jis padeda geriau jaustis?

No comments:

Post a Comment