06/09/2016

L`oreal FALSE LASH WINGS SCULPT MASCARA blakstienų tušas


Žinote, kosmetikos priemonės tai kaip žmonės. Būna, pamatai ir iš karto žinai, kad nemėgsti ar net gi nekęsi, nors realiai tam net nėra priežasties. Jos išlenda vėliau, susipažinus. Bet būna ir tokių, kurias pamačius supranti – tai tavo. Geras ženklas buvo jau vien tai, kad naujasis  L`oreal FALSE LASH WINGS SCULPT MASCARA blakstienų tušas – violetinės spalvos. Tai tik tik įpakavimas, tačiau pirmasis įspūdis man pasiteisino ir aš tušą pamėgau jau nuo pat pirmo pabandymo.

False Lash Wings Sculpt Mascara

Dirbtinių blakstienų efektą suteikiantis tušas

Sukurkite dirbtinių blakstienų efektą lyg profesionali visažistė. Trejopas modeliuojamasis efektas su 1-uoju Lash Sculptor šepetėliu iš L’ORÉAL PARIS. Tai daugiau nei blakstienų tušas, tai modeliuojamoji blakstienų priemonė, suteikianti tankumo, išraiškingumo ir itin juodą blakstienų spalvą. Inovatyvus vienpusis elastomerinis šepetėlis su sparnelio formos galiuku padeda sukurti madingą tankinamąjį efektą (užpildydamas blakstienų augimo liniją, kad jos atrodytų ypač tankios ir gausios, tarsi be tarpelių. Akys atrodo didesnės, išraiškingesnės ir plačiai atmerktos).

• Sukurkite sodrios juodos linijos tightlining efektą su išoriniais šereliais, švelniai prispaudžiant šepetėlį prie blakstienų augimo linijos, kad tušas pasiskirstytų tarp blakstienų šaknų ir atrodytų, lyg būtumėte naudojusi akių kontūrą.

• Trumpi vidiniai šereliai padeda pasiekti net ir smulkiausias blakstienas, joms suteikdami apimtį nuo šaknų iki galiukų.

Naudojimas:

1. Modeliuokite blakstienas:

Viršutines blakstienas padenkite pirmuoju tušo sluoksniu. Pradėkite nuo išorinio akies kampučio ir judėkite link vidinio. Tuomet tušu padenkite apatines blakstienas, taip pat pradėdama nuo išorinio akies kampučio ir judėdama link vidinio.

2. Pabrėžkite išraiškingų akių įvaizdį:

Išoriniais šepetėlio sparneliais sukurkite ypač išskleistų blakstienų efektą. Suteikite apimties, jas padengdama keletu tušo sluoksnių, kad kiekviena blakstiena taptų dar storesnė. Visuomet pradėkite nuo išorinio akies kampučio ir judėkite link vidinio.

Trejopas efektas vos vienu potėpiu: sodri linija ties šaknimis, didelė apimtis ties šerdimi ir dirbtinių blakstienų efektas ties galiukais.

15,99 €
Dažnai, oi dažnai juk būna taip, kad kai aprašymai žada mums dirbtinių blakstienų įvaizdį. Šitoje vietoje manau geriausiai kalba rezultatas, man labai retai kada pavyksta tušu dažyti prie pat blakstienų augimo linijos, su šiuo tušu beveik pavyksta, bet ir tai rezultatas tobulas. Bet, svarbu paminėti, kad reikia „gerai užgriebti“ blakstienas, ne braukyti, nes jos taip labiau susiklijuos.

Aš dievinu dirbtinių blakstienų efektą, man jo reikia makiažams blogui, nuotraukoms, jei pasidažau su įprastais tušais – nebūna efekto. Štai kodėl dabar dažniausiai naudoju šį tušą (prieš tai buvęs favoritas jau pasibaigė). Svarbiausia, kad tušas dažo itin juodai, todėl užtenka vieno sluoksnio, kad būtų geras efektas. Labai įdomus šepetėlis, dažnai tokius pamačiusi aš kraipau galvą ir sakau ne WOW, bet WHY? Tačiau, šį kartą drugelio sparną primenantis guminis šepetėlis daro tikrus stebuklus.

Jo šereliai puikiai užgriebia ir atskiria blakstienas, o pats galiukas puikiai prieina prie akies kampų. Savaime suprantama, kai turi ilgas blakstienas, tinka daugelis tušų, bet taip būna ne visada. Tušas laikosi visą dieną, netepa ir netrupa, nesigumuluoja, kvapo aš nejaučiu, bet nejaučiu ir smarvės, o tai manau labai gerai :)

Įpakavimas – standartinis L`oreal tušų įpakavimas, tik šį kartą jis blizgus, todėl jei nenori, kad būtų nešvarus ir antspauduotas tenka valyti. Nors tušą sunkoką nuvalyti, jis nejautrina akių, nesusigumuluoja jį valant. Prieš tai buvęs tušas man nepatiko, bet šį kartą galiu sakyti: L`oreal, šauniai padirbėta, geras pirmas įspūdis pasiteisino ir aš tikiuosi, kad jis greitai nesibaigs :)

No comments:

Post a Comment