18/09/2016

MAC Star trec lipstick KLING-IT-ON Lūpų dažai


Kai gavau testavimui MAC Star trec lipstick KLING-IT-ON lūpdažį, jis manęs nepaliko abejingos. Taip, spalva atrodo beveik juoda, tačiau man labai patiko lūpų dažų įpakavimas, konsistencija, dengimasis... Apskritai visa Star trec kolekcija man atrodo labai įdomi, labai gražios spalvos. Beje, labai siūlau pažiūrėti https://www.youtube.com/watch?v=2D7aOhO3_N0 filmuką, čia pamatysite vieną originalų įvaizdį, su šios kolekcijos produktais, o jei pažiūrėsite daugiau šios autorės filmukų, suprasite, kodėl reikia svajoti, svajoti ir dar kartą svajoti. 

https://www.maccosmetics.com/collections-mac-star-trek

Kur pirkti? Douglas Akopolyje, Kaune arba Douglas Panoramoje, Vilniuje.
Pirmiausia atkreipiau dėmesį į įpakavimą. Nors jis juodas, tačiau matinis, švelnus, o dėžutės vidus, tai iš vis nerealiai atrodo! Sidabrinis, su juodais logotipais, tviska ir žėri. Patys lūpų dažai taip pat atrodo kitaip: sidabrinis korpusas, sidabriniai logotipai.

Dabar gerai pagalvojus suprantu, kodėl man jis taip patinka, juk tai tamsi violetinė su rūžavais blizgučiais. Na, juk viskas aišku, tiesa? :) Šiuos lūpų dažus galima sloksniuoti, jei užtepsime vieną kartą, bus ne ryškus atspalvis, jei du – gausime pilną spalvą.

Konsistencija labai maloni, kreminė, bet dažai linkę subegti į raukšleles. Reikia lūpų pieštuko, tačiau aš kol kas neturiu spalvos kuri tiktų prie šių lūpų dažų :) Pigmentas į lūpas neįsigeria, bet nuvalius lieka raukšlelėse, nes tai tamsi spalva, reikia dar pavalyti.

Labai skaniai kvepia vanile, beskoniai, nėra lipnūs. Praktiškai nejauti ant lūpų. Šie lūpų dažai man tikrai patinka, kažkas naujo, padedančio išsiskirti ir nepaskęsti minioje.

4 comments:

 1. Kaip įdomu, o kas jums teikia MAC produkciją? Pats MAC ar kokie tarpininkai? :)

  ReplyDelete
 2. Lūpų pieštukas šiuo atveju tikrai praverstų :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taip, bet iš kur gauti juodą? :D Gal tiktų akių? (juokauju :) )

   Delete