10/09/2016

MAC Vamplify Acting on impulse lūpų blizgesys (Review, Swatches, Photos, Makeup)


Kai gavau MAC naujienas, pirmiausia čiupau šį blizgesį. Raudona spalva irgi labai graži, tačiau ši - man daug labiau patinka, elektric spalva mano labai mėgstama, turiu labai daug šios spalvos daiktų, dabar turėsiu ir blizgesį :) Smagu tai, kad MAC Vamplify Acting on impulse lūpų blizgesys nepalieka pigmento ant lūpų!
http://www.maccosmetics.com/product/13853/37090/Products/Makeup/Lips/Lip-Gloss/Vamplify#/shade/Acting_On_ImpulseTiesą sakant, mane labai nustebino šio blizgesio konsistencija. Ji labai kreminė, pigmentuota, maloni. Galvojau, kad bus vėl tintas, bet ne, šio blizgesio spalva neįsigeria į lūpas, kas man labai patinka. Aišku, kadangi tai ryški spalva, šalto tono, reikia pasistengti, jog lygiai padengtumei.

Reikia pieštuko, nes blizgesys subėga į raukšleles. Tačiau blizgesys turi labai gražų veidrodinį spindesį. Labai patogus aplikatorius, lenktas, minkštas ir švelnus. Blizgesys iš tų, kurių nejauti, labai patogus ir komfortiškas. Nelipnus ir beskonis. Be to kaip nerealiai kvepia vanile!

Pakuotė – labai patogi, viskas sandaru, niekas neišbėga. Blizgis išsilaiko apie kelias valandas, jei nevalgai ir negeri, jei tai darai, reikia daryti atsargiai :) Na, bet juk tai – logiška, nes ryški spalva. Jei norite išsiskirti iš minios, tai puikus variantas!

No comments:

Post a Comment