25/09/2016

MAC Vamplify Smart aleck lūpų blizgesys (Review, Swatches, Photos, Makeup)


Sveiki, mieli skaitytojai. Prisiduosiu šiandien iš karto, kad naujienų rubrikos šią savaitę nebus. Tiesiog dėl laiko stokos, tuo pačiu svarbiausia – dar neatkeliavo laukiami siuntiniai ir pati neatsiėmiau savo pirkinių iš pašto. Pirkau MAC šešėlius, ta proga noriu papasakoti apie dar vieną puikią MAC Vamplify Smart aleck spalvą. Taip, atsiliepimų laukia eilė labai gerų produktų, todėl metas pradėti.

Kaina: 25 Eurai
Kur pirkti? Douglas, Panoramoje Vilniuje ir Douglas Akropolyje Kaune

MAC Vamplify tai 15 nuostabių intensyvių spalvų: nuo nude, raudonų iki mėlynų ir elektric spalvų. Ši kolekcija yra ir Kaune ir Vilniuje, mačiau, kad Vilniuje nude spalvos kai kurios jau net išparduotos. Nesistebiu, tikrai.

Dažai džiugina ryškia intensyvia spalva, veidrodiniu blizgesiu. Komfortiškai jaučiasi ant lūpų, jokio lipnumo ar sunkumo. Kvepia nuostabiai – vanile. Aš galėčiau šį blizgesį uostyti ištisai :D Labai įdomus aplikatorius, ar bandėte kada lūpas pasidažyti traukinyje? Aš taip ir man pavyko! Aplikatorius ilgesnis nei įprastai, lenktas, lenkimo kampas toks, kad lūpas nudažyti galima lengvai ir be nesėkmių.

Kadangi Smart aleck labai ryški intensivi raudona, lūpų pieštuko reikės, nes jis linkęs subėgti į raukšleles. Pigmentas įsigeria į lūpas. Laikosi lūpų dažai apie tris valandas. Tik reikia žiūrėti ar nenusidažei dantų, nes po to būna keblu juos nuvalyti :D Ar verta? Tikrai taip, tokios intensyvios spalvos aš dar nemačiau, o veidrodinis blizgesys – tiesiog neįtikėtinas.

No comments:

Post a Comment