25/09/2016

Mirra Šampūnas riebiems plaukams su javų baltymais ir Sibiriniais kėniais


Su riebiais plaukais labai sunku, atrodo randi vieną šampūną, tinka, bet po kurio laiko jau niekas nebe padeda išplauti plauko. Plius mano plaukai nedažyti, aš retai naudoju plaukų formavimo priemones, taigi, pas mane toks grynai natūralus plaukas ;D. Šiuo metu naudoju Mirra Šampūnas riebiems plaukams su javų baltymais ir Sibiriniais kėniais, kuris keistai kvepia, bet plaukus išplauna puikiai. Be to pastebėjau, kad plaukai riebaluojasi mažiau. Poveikis:
normalizuoja riebalinių liaukų veiklą;
neleidžia susidaryti pleiskanoms;
saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių;
skatina raginio epidermio sluoksnio atsinaujinimą.
Aprašymas:
Šampūno komponentai, veikdami išvien, pašalina plaukų ir galvos odos nešvarumus, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, gerina plaukų struktūrą. Subalansuotas augalinių ekstraktų, vitaminų, cinko, alfa ir beta hidroksilo rūgščių kompleksas maitina galvos odą, neleidžia daugintis patogeninei mikroflorai. Šampūnas saugo nuo pleiskanų susidarymo ir žalingo aplinkos poveikio. Reguliariai naudojamas, padeda plaukams ilgiau išlikti švariems, puriems, lengviems bei išpuoselėtiems.

http://mirra.lt/catalog/mirra-hair-plauku-ir-galvos-odos-prieziuros-priemones/sampunas-riebiems-plaukams-su-javu-baltymais-ir-sibiriniais-keniais/

Kaina: 11.30 Eurų


Aqua, Sodium Lauryl Sulfate (PAM, valiklis, sudaro putas, sausina odą ir plaukus), Cocamidopropil Betaine (PAM, emulsiklis, tirštiklis, sudaro putas), Camellia sinensis (kondicionuoja odą), Cocamide DEA (PAM, emulsiklis, emulsijos stabilizatorius, tirštiklis, sudaro putas), Rapeseedamide (PAM, emulsiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), Disodium Sulfo succinate (valiklis, sudaro putas), Sodium Salieylat (konservantas, denatūratas), Achillea millefolium (valiklis, tonikas, pasižymi raminančiomis, priešuždegiminėmis, vėsinamomis savybėmis), Sodium Laureth-11 Carboxylate (and) Laureth – 10 (PAM, valiklis, sudaro putas, sausina odą ir plaukus), Fragrance (kvepalų sudėtis yra laikoma komercine paslaptimi), Guar hydroxypropyltrimonium Chloride (antistatikas, tirštiklis, suformuoja plėvelę, kondicionuoja odą ir plaukus), Hydrolyzate of wheat (Hidrolizuoti kviečių baltymai - antistatikas, suformuoja plėvelę, kondicionuoja odą ir plaukus), oat and rye proteins, Sodium chloride Aikyl lactate C 12-13 (klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį)
, Zinc lactate (pasižymi sutraukiamuoju poveikiu, kosmetinis biocidas), Lactic acid (reguliuoja pH, keratolitikas, šviesina odą, pasiyžmi sutraukiamuoju poveikiu), Propolis cera (Propolio vaškas - minkštiklis, sudaro plėvelę), Abies – extract (Balzaminio kėnio ekstraktas - sudaro plėvelę, kondicinuoja plaukus, kvepalų ingredientas), Methylchloroisothiazolinone-(0,0006) (&) (konservantas) Methylisothiazolinone-(0,0002)(&) (konservantas) Magnezium chloride (klampumo reguliavimo medžiaga)and nitrate(&) Aqua, Salvia sclarea (ramina ir kondicionuoja odą), Chamomilla recutita (vaistinės ramunės -kondicionuoja odą, kvepalų ingredientas, Beta – carotene (vantioksidantas, kosmetinis dažiklis, kondicionuoja odą).

Kalbant apie sudėtį, tai joje yra sls ir porą pavojingų konservantų, bet tuo pačiu yra ir daug gerų ingredientų, kurie ir padaro reikiamą darbą: gerai išplauna plaukus, plaukai ilgainiui mažiau riebaluojasi. Tai toks rimtas šampūnas, kurio kvapas gan kartus, ne visiems gali patikti, bet man asmeniškai geriau toks, nei kad krūva kvapiklių.

Pakuotė patogi, patogu dozuoti, gerai tai, kad kai šampūnas bus prie pabaigos, bus galima jį apversti ir pastatyti aukštyn kojomis. Mirra man ankščiau nebuvo girdėta kompanija, tačiau man patinka tai, kad priemonės yra natūralesnės sudėties, su veiksmingais ingredientais, todėl poveikis iš tirkųjų yra matomas. Kviečiu pasidairyti po Mirra asortimentą, kuris labai platus, nuo priežiūros priemonių iki dekoratyvinės kosmetikos aš netrukus papasakosiu apie Mirra lūpų dažus!

No comments:

Post a Comment