09/09/2016

Mixa Bemuilis valomasis gelis problematiškai odai


Grįžau prie blogo tik vakare, šiandien kažkaip labai norisi aprašyti ką nors seno, tai apie ką seniai Jums nepasakojau. Pagaliau supakavau prizus laimėtojams, atrūšiavau kosmetiką... Tiesą sakant, aš nepatikusią kosmetiką atiduodu, tiems, kam žinau, kad tikrai reikia. Nepardavinėju... Kažkaip man atrodo keista parduoti tai, ką gavai testavimui, pavyzdžius. Na, susitvarkyti susitvarkiau, dabar reikės išsiųsti. O štai šiandien grįždama namo aš užsimaniau papasakoti apie kažką seno, na kiek galima tik rodyti naujienas? Man produktus norisi iščiupinėti, iškrapštyti, susipažinti ir tik tada apie juos pasakoti, juo labiau, kad tai veido produktas: Mixa Bemuilis valomasis gelis problematiškai odai.

Švelniai pašalina nešvarumus ir sebumo perteklių.

Formulė praturtinta cinku, pasižyminčiu valomosiomis savybėmis kruopščiai išvalo poras ir matomai sumažina nedidelius odos trūkumus.

Hipoalergiškas
100% išbandyta ant jautrios odos
Be parabenų ir alkoholio*
Neužkemša porų
Sukurtas su medicinos specialistų priežiūra

CINKAS
pasižymintis valančiomis savybėmis
REZULTATAS

Kruopščiai nuvalyta, atgaivinta oda bei matinis atspalvis.

NAUDOJIMAS

Naudoti ryte ir vakare ant sudrėkintos odos. Geli užtepk ant veido ir įmasažuok, kol pavirs putomis. Po to gerai nuplauk.

*Etanolio


http://www.mixa.lt/lt/priemones/valikliai/bemuilis-valomasis-gelis-problematiskai-odai


Kaina: 4,83 EUR

Kur pirkti? Maximoje, Droge, Eurokos...


aquasodium laureth sulfate (PAM, valiklis, sudaro putas, sausina odą ir plaukus)peg-8 (drėkiklis, tirpiklis)coco-betaine (PAM, antistatikas, sudaro putas, valiklis, kondicionuoja odą)hexylene glycol (tirpiklis, emulsiklis, PAM, kondicionuoja odą)sodium chloride (klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį)caprylyl glycol (minkštiklis, drėkiklis, plaukų balzamas)citric acid (reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis)glycerinmoringa pterygosperma seed extract (kondicionuoja odą)peg-120 methyl glucose dioleate (PAM, ploviklis, emulsiklis), phenoxyethanol(konservantas)sodium benzoate (konservantas, kvepalų ingredientas)sodium hydroxide (reguliuoja pH, denatūrantas)zinc pca (drėkiklis, skatina odos atsinaujinimą, mažina odos riebumą)parfum (kvapiosios medžiagos).


Žinote, blogai yra suprasti sudėtis. Kartais blogai, nes kai perskaičiau gavusi į rankas, supratau, kad man nelabai patiks. Antroje vietoje sls - ingridientas kuris sausina odą, o riebią odą sausinti yra negerai... Trečias ingridientas vėl gi - vidutinio saugumo, bet jau drėkinantis... Na, kam įdėti vieną sausinantį dalyką, tuomet drėkinanti? Nepabuvęs chemiku, manau nesužinosi.  Tai štaigi, jei ne tie du draugeliai, man viskas patiktų ir tiktų...

Tuo labiau, kad sudėtyje nėra parabenų ir alkoholio.


Apskritai, labai daug vilčių dėjau į šią Mixa liniją, nes ji skirta problematiškai ir jautriai odai, sakytumėme, puikus duetas... Bet, liko tik tonikas, kurį naudoju kas dieną. Šį prausiklį kantriai testavau, kol pasitvirtino faktas: iš pradžių viskas buvo ok, švariai nuprausdavo, bet paskui labai išsausino mano veido odą ir man reikėjo atkurinėti odos barjerą.

Prausiklio konsistencija tirštoka, labai gerai putoja, prausia. Patogi pakuotė, pompa veikia gerai ir kaip priklauso. Kvapas, lyg švaros? Malonus, bet štai turi truputį kartoką skonį... Galiu pasakyti, kad jei ne tie du ingredientai, tai būtų labai geras prausiklis, nes tinka jautriai odai, jos netraukia ir neperšti. Galbūt Mixa patobulins sudėtį? O aš, kol kas draugausiu tik su toniku.

No comments:

Post a Comment