11/09/2016

SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #73 #MAC, #Mirra


Sveiki, mieli skaitytojai. Visų pirmą, noriu padėkoti Jums už tai, kad skaitote, už laikus, už komentarus. Žinau, prisimenu, kad žadėjau dar vieną prizą, jis jau sukomplektuotas, bet žinote, juokinga yra tai, kad... apsikroviau dėžėmis, dedu dedu viską, na niekada nemokėjau normaliai pakuoti, žiūriu, kad vis gi blogai supakavau. Pamatytumėt, kas dedasi ant komodos, tikras bardakas. Na, kaip nors susitvarkysiu ir nukeliausiu aš iki to pašto :) Šia savaitę netikėtai vėl gavau MAC naujienas, į blogą sugrįžo MAC, todėl iš karto puoliau fotografuoti ir bandyti. Ir siuntinukas koks didelis, ankščiau gaudavau po tris dalykus, dabar net keturis! 

Pagaliau, na pagaliau gavau progą išbandyti MAC lūpų blizgesius šį kartą tai #VAMPLIFY, taip pat nerealiai džiaugiuosi #BROWSCULPT antakių pieštuku, MAC atstovai visada puikiai parenka spalvas, bei #STARTREK lūpų dažais. Spalva - tikrai ne nude ;) Nerealiai ačiū už tiek priemonių!


Ar girdėjote ką nors apie Mirra kosmetiką? Tai natūrali rusiška kosmetika, gavau didelį siuntinuką: šampūną, veido kremą, kojų kremą ir lūpų dažus


Bei krūvą mėginukų, todėl turėsiu puikią galimybę susipažinti su produkcija. Realiai viską jau spėjau pabandyti, patiko kojų kremas, šampūnas (velniškai sunku nufotografuoti) ir labai maloni lūpų dažų konsistencija, o apie veido kremą galėsiu papasakoti kiek vėliau. Kaip visuomet iki manęs nespėjo atkeliauti dar pora siuntinių, tokie tai užmiesčio privalumai ;)

Labai ačiū atstovams ir mano skaitytojams, linkiu gero sekmadienio!

No comments:

Post a Comment