18/09/2016

L`oreal Šviesą atspindinti TRUE MATCH HIGHLIGHT pudra


Šiandien tingus sekmadienis: kol vyras žiūri filmą, nusprendžiau dar pagerti arbatos ir pasedėti prie blogo. Žinote, praeitą savaitgalį supratau, kiekvienam žmogui tiesiog reikia poilsio, pabūti vienam. Nes atrodo viskas gerai, tačiau atsiranda irzlumas ir nepasitenkinimas, manau kiekvienam iš mūsų reikia to laiko sau. Todėl nusprendžiau, kad kai man reikės, porą valandėlių darysiu tai ką norėsiu ir kas patinka, šiuo atveju tai blogas. Šviesą atspindinti TRUE MATCH HIGHLIGHT pudra atrodo jog taip seniai jau pas mane, gal dėl to, kad yra nuolatos naudojama makiažams, ir fotografuojama, atrodo, kad ją turiu visą amžinybę ir Jums dar nepapasakojau. Bet, žinokite, viena iš jų prilipo iš karto, tikrai labai geras dalykas, tik spėkite, kuri? :)

L’Oréal   Paris   pristato   pirmąją   švytėjimo  suteikiančią   pudrą,   pabrėžiančią   dailiausius veido bruožus ir sukuriančią ypatingą strobing efektą. Išskirtinis švytėjimas bet kurio atspalvio odai! Kas yra strobing? Šviesą atspindintis strobing efektas – vizažistų technika, skirta paryškinti veido bruožus,į kuriuos natūraliai krenta šviesa. Strobing – naujasis kontūravimas! True Match Highlight Illuminating rinkiniai yra 2 atspalvių: šiltų ir šaltų. Šiltų atspalvių švytėjimo suteikianti pudra sustiprina persikinius arba gelsvus šilto odos atspalvio pustonius. Šaltų atspalvių švytėjimo suteikianti pudra pabrėžia gelsvus, persikinius, rausvus arba melsvus neutralaus odos atspalvio tonus. Pakuotėje yra veidrodėlis ir šepetėlis.Kur naudoti strobing techniką? Šviesą atspindinčia pudra ir skaistalais paryškinkite skruostikaulius, smilkinius, nosies tiltelį, antakių kaulą, akių   kampučius,  kupidono  lanką. Jei   oda  riebi,  venkite  ryškinti kaktą ar smakrą.

Kaip naudoti? Padenkite visą veido odą arba naudokite kaip šviesą atspindinčią priemonę tamtikriems bruožams pabrėžti. Užtepkite šepetėliu ir paskirstykite ant veido. Tamsesnius paletės atspalvius naudokite ties zona po skruostikauliais ir išilgainosies šonų. Šviesesnius paletės atspalvius naudokite išilgai  nosies centro  ir ties zona  virš skruostikaulių, kad šie sveikai švytėtų.Rezultatas:Oda atrodo skaisti, švytinti ir spindinti, ne papilkėjusi ar nuvargusi.

Kaina: apie 13 Eurų
Kur pirkti: Droge, Eurokos


Taigi, viskas paprasta: turime du atspalvius, vienas šaltas, kitas – šiltas. Tai trijų spalvų hailaiteriai, vieno, šiltesnio, persikinių tonų konsistencija yra mažiau biri, o štai šalto atspalvio – labiau byra. Bet, tuo pačiu, šalto atspalvio hailaiteris ryškesnis, jis labiau žvilga. Kartais aš maišau visas tris spalvas: baltą, mėlyną ir gelsvą, bet dažnai naudoju vieną baltą. Pirmoje rezultato nuotraukoje matyti šalto tono hailaiteris.

Turėjau įsivaizdavimą, kad šilto atspalvio hailaiterį naudosiu kaip šešėlius, rezultatas antroje nuotraukoje, tiesa ta, kad nelabai kas matosi. Apskritai abu hailaiteriai man patinka tuo, kad gerai skirstosi, gražiai dengiasi, išlieka visą dieną.

Įpakavimas – plastikinis, bet kokybiškas, nepigus, su veidroduku ir nelabai naudojamais šepetėliais. Bet, vis gi, man patinka, kad tai – birūs produktai, nes mano oda į riebumą, todėl ji labiau su tokias draugauja, nei su kreminiais.

Šiaip, jei ieškote hailaiterių, tai siūlau būtinai atkreipti dėmesį į šiuos, tik reikia žiūrėti, kuris Jums labiau tiks, nes šalto atspalvio hailaiteris yra dabar mano net labiau naudojamas nei the Balm, nors anam priekaištų irgi neturėjau. Kokybiškas produktas už normalią kainą!

No comments:

Post a Comment