25/09/2016

Urban Decay #VICE lūpų dažai bing bang metallized ir firebird cream

Nuo to laiko, kai tik Urban Decay atėjo į Lietuvą, ši kosmetika tapo viena mano mylimiausiu. Ne, pasakysiu aš atvirai, ją sunku kam perspjauti ;) Pirkau šešėlius, maskuokį, po truputi išbandžiau įvairias kosmetikos priemones, o lūpų produktų bandžiusi nebuvau. Vis buvo įdomu, "o kas čia tokio"? Kuo skiriasi Urban Decay lūpų dažai nuo kitų, kad už juos verta pakloti 20 eurų? Kai gavau testavimui šiuos du gražuolius, mano džiaugsmui tikrai nebuvo ribų. Dabar aš žinau, kodėl jie skiriasi nuo kitų. 
Vos vienas Vice Lipstick brūkštelėjimas padengs Jūsų lūpas reikalingu lūpų dažų sluoksniu. Naujieji lūpų dažai turi begalę skirtingų priklausomybę sukeliančių atspalvių. Jie vyrauja nuo drąsių ryškių ir tamsių spalvų iki švelnių neutralių. Kiekvienas atspalvis yra švelnios kreminės tekstūros, tad puikiai padengia kiekvieną lūpų linkį. URBAN DECAY Pigment Infusion System™ pigmentų sistema suteikia Vice Lipstick lūpų dažams neįtikėtiną pigmentaciją, itin tolygų spalvos pasiskirstymą ir ilgalaikiškumą.

Lupų dažų kreminė tekstūra yra kupina maitinančių ingredientų. Į sudėtį įeinantys sviestai drėkina ir puoselėja lūpas neleisdami joms išsausėti visos dienos metu. Jojobos, atalių, alavijų ir avokadų aliejai maitina ir švelnina lūpas. Taukmedžių sviestas, išgautas tiesiai iš Malaizijos platybių, suteikia lūpoms ilgalaikį drėkinimą, praturtina antioksidantais - vitaminu C ir E.

Kaina: 19,99 €

https://www.douglas.lt/katalogas/urban-decay-vice-mega-matte-lipstick/
Urban Decay Firebird Cream. Šis lūpdažis kreminės tekstūros, stiprios pigmentacijos, tai labai labai ryški fuksija su mėlyno atspalvio perlamutru. Labai labai ryškūs dažai, aš galvojau, kad su jais bus daug vargo, kad bus sunku padažyti ir riekės pieštuko. Stebuklas, neprireikė! Nors spalva dažo labai ryškiai, į raukšleles nesubėga, o Urban Decay atrado ypatingą technologiją, kurios pagalba dažai pasidengia taip, kad padengia kiekvieną lūpų linkį. Svarbu paminėti tai, kad lipdukas atitinka lūpų dažų spalvą, ir kas dar įdomiau, jog skiriasi ne tik spalvos, bet ir tekstūros. Antras žodis nusako tekstūrą šiuo atveju ji - kreminė.


Urban Decay VICE bing band metalizzed. Jau iš antro žodžio galime spręsti, kad bus įdomu, taip, tai vienas iš transparent lūpų dažų, iš pradžių dengiasi tik rūžavi blizgučiai su kiek rūžavos spalvos, antras sluoksnis atskleidžia pilną lūpų dažų spalvą. Rožinė spalva su rožiniais blizgučiais, spindi net iš tolo, tinka tikrai rėksmingam įvaizdžiui sukurti. Laikosi abu lūpų dažai apie tris valandas, kvapo nejaučiu, lipnumo taip pat ne, apskritai nejauti, kad užsitepei lūpų dažus. Labai įdomi pati lūpų dažų formą, lengva lūpas padengti tiksliai be jokio vargo. 

Apie įpakavimą daug nekalbėsiu, tai vieni gražiausiu lūpų dažų kuriuos teko matyti: metalinė pakuotė su įspaustais logotipais, nors ir reikia valyti pirštų antspaudus, bendras vaizdas pritrenkiamas. Smagu tai, kad lipdukai parodo tikrą vaizdą, beje, metalizzed lidukas net su tekstūra, iš ko gali suprasti kokia bus lūpų dažų konsistencija. 

No comments:

Post a Comment