15/10/2016

Biotherm PUREFECT SKIN TONER Veido tonikas riebiai, problemiškai odai

 
Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandien supratau, kur šeštadieniais daugiausia veiksmo Kaune, o gi automobilių turguje. Tiek veiksmo aš dar neesu mačius ;D Tiesa, visas veiksmas tesiasi iki 15 val, mat iki 14 dirba regitra... ;D O šiandien aš pradėsiu pasakojimą apie veido priežiūrą. Žinote, kad mano oda yra mišri, jautri, todėl man tikrai nelengva ją prižiūrėti :) Kas be ko ji ir probleminė, dažnai turėdavau spuogų, po to daug randų, tada vėl spuogų ;D Tikra kankynė yra laukti kol spuogas užgis, ypač ant kokios nosies, kur gyja ilgiausiai... Papasakosiu, ką dabar naudoju veidui ir kodėl padėtis dabar puiki. Viena iš priemonių, kurios man padeda: Biotherm PUREFECT SKIN TONER Veido tonikas riebiai, problemiškai odai.

Purefect Skin Toner

Veido tonikas riebiai, problemiškai odai

Skirta riebiai, taip pat įvairiais netobulumais pasižyminčiai odai. Naudoti kasdien, gerai nuvalius veidą ir kaklą vatos skrituliuku. Nevalyti akių srities.

Talpa: 200ml

Kaina: 22,95 €

Kur pirkti: https://www.douglas.lt/katalogas/biotherm-purefect-skin-toner/


aqua, alcohol denat (tirpiklis, pasižymi sutraukiamuoju, antibakteriniu poveikiu, mažina klampumą), glycerin, sodium citrate (reguliuoja pH, chelatorius, antioksidantas), propylene glycol (tirpiklis, drėkiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), salicylic acid (salicilo rūgštis - keratolitikas, gydo spuogus, skatina odos atsinaujinimą, valo poras), citric acid (reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis), trethanolamine (chelatorius, kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis), peg-60 hydrogenated castor oil (valiklis, kvepalų ingredientas), glycolic acid (Glikolio rūgštis - keratolitikas, reguliuoja pH, šviesina odą), dipotassium glycyrrhizade (drėkiklis, ramina, šviesina ir kondicionuoja odą), disodium edta (konservantas, kompleksionas, klampumo reguliavimo medžiaga), linalool (kvepalų ingredientas, dezodorantas), limonene (kvapiklis, tirpiklis), benzyl benzoate (konservantas, tirpiklis), hydrolyzed algin (sudaro plėvelę, kondicionuoja plaukus), zinc sulfate (pasižymi sutraukiamosiomis, antibakterinėmis savybėmis, saugo dantis nuo akmenų), vitreoscilla ferment (kondicionuoja odą), parfum.


Pradėsiu nuo to, kaip svarbu yra į veido priežiūros rutiną įtraukti toniką. Taip, ir aš visai neseniai jo nenaudojau, neturėjau, nežinojau kam jis apskritai reikalingas? Maniau, kad svarbiausia yra odos valymas ir drėkinimas, bet toli gražu, be toniko, mes pažeidžiame savo odos barjerą, štai kodėl ji būna išsausėjusi ir  dar labiau riebaluojasi.

Šis tonikas skirtas riebiai odai, pastebėjau, kad vartojant nuolat ją truputį sausiną, bet veido oda ilgiau išlieka matinė, o jei atsirandą spuogelių, porą kartų panaudoju šį toniką ir jų apmažėja. Taip, man nepatinka tai, kad sudėtyje pradžioje – alkoholis, bet žiūrint iš kitos pusės – pavojingas ingredientas tik vienas, nėra parabenų ir piktų konservantų, o kvapiosios medžiagos pačioje pabaigoje.

Tiesa, jaučiasi alkoholio kvapas, bet tinka jautriai odai. Toniko konsistencija – skysta, permatoma, vientisa. Kalbant apie pakuotę, tai ji man patinka labai: patraukli, kokybiška, kokybiška pompa, viskas ko reikia.

Iš pradžių naudojau toniką kas dieną, dabar naudoju tik esant reikalui kai išberia. Aš neesu visiškai atsisakiusi vartoti salicilo rūgšį, todėl man  šis tonikas tinka. Džiaugiuosi savo veido oda, ją mažiau beria ir ji yra lygesnė bei gražesnė. Rekomenduoju toniką jei turite problemų su spuoguotą ir riebia oda.

No comments:

Post a Comment