16/10/2016

DEBORAH akių apvadas FORMULA PURA 01, juoda spalva ir DEBORAH akių pieštukas FORMULA PURA 01, juoda spalva


Kol vyras dar negrįžo namo noriu papasakoti apie tobulą duetą: Deborah milano akių apvadą ir akių pieštuką. Tiesą sakant, tai nėra mano mėgiamiausio produkto tipas, tačiau tik pabandžiusi juos supratau, čia kažkas kitaip, gražiau, geriau ir kokybiškiau. Pagaliau gavosi nubrežti liniją, ir tai dėką šio apvado. Būtent DEBORAH milano akių apvado FORMULA PURA konsistencija ir lėmė tokią sėkmę.


Akių kontūro apvadas su lanksčiu flomasterio tipo galiuku.


Dėl ergonomiško dizaino pieštuką kaip niekad lengva suimti, todėl nubrėžti ypač ploną akių kontūro liniją neįtikėtinai paprasta.
Vandeniui atsparūs dažai yra sodrūs ir ryškūs, jie nenublanks ir nenubėgs.

Akių kontūro pieštukas idealiai tinka moterims, kurių akys jautrios, ir nešiojančiosioms kontaktinius lęšius. Netepa. Patikrinta oftalmologų.

Kaina: 10,97 €

Pieštukas puikiai slysta ir padeda nubrėžti ryškią, aiškią liniją.


Šilkinė pieštuko konsistencija, papildyta augaliniu vašku ir aliejų mišiniu, sukurta taip, kad jaustumėte nepaprastą komfortą ir galėtumėte lengvai naudoti. Ypač daug pigmentų turintis pieštukas yra sodrios, ryškios, nuostabiai prisiderinančios spalvos.

Akių pieštukas idealiai tinka moterims, kurių akys jautrios, ir nešiojančiosioms kontaktinius lęšius. Patikrinta oftalmologų.

6,96 €

Kur pirkti? Droge, EurovaistinėjeNoriu atkreipti Jūsų dėmesį į produktų dizainą. Tiek akių pieštukas tiek apvadas yra išskirtinio dizaino, vienas lyg medinis, su žaliais užrašais, kitas – baltas, na kiek neįprasta juodam akių pieštukui, todėl tikrai traukia akį. Ši serija be parabenų, formaldehido, petrolatų, silikonų ir kvapiųjų medžiagų, todėl tinka jautrioms akims, kas man be galo svarbu.

Akių apvado plunksnelė padeda preciziškai nubrėžti kontūra, pati tekstūra truputi kibi, todėl kontūras brėžiasi lengvai, man net nereikia įtempti akies odos. Spalva juoda, ryški, pigmentuota. Išsilaiko visą dieną, nenubyra ir nenubėga.

Pieštukas taip pat nustebino konsistencija, ji šilkinė, brėžiasi ir skirstosi puikiai, laikosi tiap pat visą darbo dieną. Nors nesu didelė pieštukų ir apvadų fanė, jaučiu didelį susižavėjimą šiai porai, rekomenduoju atkreipti dėmesį ypač jei ir jūsų akys jautrios.

No comments:

Post a Comment