06/10/2016

Green feel kreminė dušo želė su vaisių ekstraktaisSveiki, mieli skaitytojai. Šiandien prasiblaškymui (taip, vis dar sergu...) nusprendžiau papasakoti apie Green Feel dušo želė su vaisių ekstraktais.Ją turėjau labai seniai, ji jau baigėsi, todėl pratęskime temą apie lietuvišką kosmetiką. 
Kreminė dušo želė su vaisių ekstraktais-   švelnaus aromato, švelni jūsų odai. Vaisių ektraktai ne tik gaiviai kvepia, bet ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Dušo želėje esantis kremas praturtina ir maitina jūsų odą, todėl ši dušo želė tinka kasdieniniam naudojimui ir jūsų odos puoselėjimui.

Kaina: apie 2 eurus

Kur pirkti: didžiuosiuose prekybos centruoseaqua, sodium laureth sulfate (pasitaiko pavojingų priemaišų, erzina akis), cocamidopropyl betaine (PAM, emulsiklis, tirštiklis, sudaro putas), cocamide DEA (PAM, emulsiklis, emulsijos stabilizatorius, tirštiklis, sudaro putas), lauryl glucoside (PAM, valiklis), cocamine oxide, grapefruit extract (Greipfrutų vaisiaus ekstraktas - tonikas, kvepalų ingredientas (EU ribojamas)), pineapple fruit extraxt (Valgomojo ananaso ekstraktas - tonikas, keratolitikas), avocado extract (minkštiklis, drėkiklis, kondicionuoja odą ir plaukus, plaukų balzamas), mango extract (Indinių mangų ekstraktas - odai identiškas ingredientas, drėkiklis, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis), bitter orange extract (Karčiojo apelsino žiedų ekstraktas - kvepalų ingredientas, padeda nuo grybelinių odos ligų), panthenol (drėkiklis, pasižymi gydomosiomis savybėmis), sodium chloride (druska - klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį), castoryl maleate (kondicionuoja odą), propylene glycol (drėkiklis), styrene copolymer (klampumo reguliavimo medžiaga), citric acid (reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis), parfum (kvapiosios medžiagos), coumarin (kumarinas-kvapų sugėriklis), benzyl alcohol (Benzilo alkoholis), methylcholoroisothiazolinone (konservantas), methylsothiazolinone (konservantas), Cl 16225 (kosmetikos dažiklis), Cl 42090 (mėlynas kosmetikos dažiklis).

Kalbant apie sudėtį reiktų pastebėti, kiek daug joje vaisių ekstraktų. Įvairiausių. Tačiau, būtų ir pageidavimas vengti pavojingų konservantų.. Tikrai smagu matyti tokią gausią sudėtį, o su kai kuriais patiasymais (konservantų sumažinimu) sudėtis taptų dar puikesnė.


Žinote, aš Jums pasakysiu atvirai. Man žiauriai patinka dušo želės, kurias randu prekybos centruose. Kodėl? Nes per mėnesį aš jų subaigiu tris, tai pagalvokime ar būtų logiška pirkti brangiai kainuojančias dušo želė? Jau geriau investuoju į brangesnį šampūną. Be to, kartas paprašau vyro, kad parneštų iš prekybcentrio dušo želės, na nutinka ir taip, pripažįstu :D

Taigi, kaip jau supratote, aš esu už prieinamumą. Green Feel kosmetika būtent tokia, ją gali nusipirkti Maximoje, kartu su duona ir dešra ;D Tie produktai kurie yra lengviau pasiekiami yra ir dažniau vartojami...

Na, o dabar apie pačią dušo želė, nes jau užsivedžiau :) Man patinka plastikinės tūbelės pakuotės, jos yra funkcionalios, išsispaudžia gerai, jau stovi apverstos, todėl nebūna problemų kai produktas baiginėjasi. Šios dušo želės konsistencija į skystumą, skaidriai gelsvos spalvos, bet putoja gerai, prausia taip pat puikiai.

Kas man įsiminė, tai labai ryškus vaisių kvapas, kuris man labiau priminė karamelinį limonadą. Taip, aš mėgstu kvepiančias dušo želė, mėgstu pasijusti lyg SPA kas vakarą :D Bet vaisių kvapas ir turėtų būti vaisių kvapas. Bet, visą kitą yra puiku, kūnas nuprausiamas, oda nesausinama.


Belieka pridurti, kodėl gi neprigriebus prie bulvių dar vienos dušo želė, o dar ir lietuviškos?

No comments:

Post a Comment