01/10/2016

Lancome GRANDIÔSE EXTRÊME L’EXCES Tankinamasis ir ilginamasis blakstienų tušas 01


Tik pamačiusi Lancome GRANDIÔSE EXTRÊME L’EXCES Tankinamąjį ir ilginamąjį blakstienų tušą aš supratau, kad būtinai turėsiu jį turėti savo kosmetinėje. Tobula viskas: ir įpakavimas, matinis, ką jau kalbėti apie „įšalusią“ rožę, kuri atrodo pritrenkiamai? Šepetėlis irgi stulbina, taip pat visas pateikimas atrodo įpatingai, o dėl poveikio aš net neabejojau. Aš stengiuosi savo bloge neišskirti, ar tai žymus ir brangus brendas, ar nebrangi kosmetika, tačiau šį kartą pripažįstu: Lancome yra Lancome, tai tušas, kuris tikrai nepaliks abejingų.

Grandiôse Extrême L’Exces

Tankinamasis ir ilginamasis blakstienų tušas

Naujasis Grandiôse Extrême L’Exces tušas sukurtas papildyti Grandiôse įvaizdį suteikiant blakstienoms maksimalią apimtį.
Naujoji Grandiôse Extrême L’Exces akių tušo formulė yra ypač tankios tekstūros, kuri minkštai padengia kiekvieną blakstieną, o tušo šereliai tobulai atskiria kiekvieną blakstieną.

Patentuotas SWAN-NECK™ šepetėlis nudažo visas blakstienas nuo vieno akies kraštelių iki kito ir nuo šaknų iki pat galiukų.

Talpa: 10 ml

Kaina:35,95 €Esu Jums pasakojusi, kad blogo makiažo nuotraukoms svarbu ryškios, tankios, atskirtos blakstienos. Čia vaizdas turi būti WOW, čia negali prifotošopinti, tik pabandyk bent piršteliu prisiliesti prie fotošopo, visi tai pastebės. Žmonėms svarbu tikri atsiliepimai, jie turi matyti poveikį nuotraukose, o melo kojos labai trumpos, tiesa išryškėja greičiau, nei gali pagalvoti. 

Lancome tušas mane pritrenkė, iš tiesų, tik paėmusi jį į rankas jau jaučiausi laiminga, juodas, matinis įpakavimas, su rože viduje, atrodo nepaprastai. Atidarius nustembi dar labiau, lenktas ypatingos formos šepetėlis kelia klausimus: ar man pavyks normaliai su juo pasidažyti? Viskas gerai, nuraminsiu, dažantis neiškilo jokių keblumų. 

Atvirkščiai, šepetėlis toks, kad nerealiai juodai padažo blakstienas iš pirmo karto, jas atskiria, ir padaro tikrai WOW. Laikosi žinoma visą darbo dieną, niekas nenubėga, nenuteka, nenutrupa, jokių pandos akių. Tinka jautrioms akims, tiesa, reikia pasidarbuoti, kad nuvalytum, nes jis tikrai toks juodas ir stiprus. Tai ne tas tušas, su kuriuo pasidažiusios Jūsų niekas nepastebės. 

Tušas bekvapis, kalbant dar apie šepetėlį: jo forma tokia, kad lengva prieiti prie atokiausių akies kampučių, bei pakelti blakstienas nuo pat šaknų. Tai be abejo įspūdingas tušas, o jei vis dar dvejojate ar verta mokėti brangiau pasakysiu vieną: Jūsų kosmetinėje bus tušai ir šis Lancome tušas, nes rankos pačios tiesiasi link jo.

No comments:

Post a Comment