08/10/2016

L'Oreal Professionnel Tecni Art Savage Panache purškiama pudra


Nors ir turiu gražius, ilgus, švelnius ir visokius kitokius plaukus, taip pat turiu ir vieną bėdą: jie jau po valandos laiko galvos plovimo būną prilipę... O po kelių valandų jau prašytę prašosi išplaunami. Idealus variantas būtų plauti ir ryte ir vakare, bet tai plaukams yra per dažnai, ir taip juos plaunu kas dieną... Ir tai darau iš vakaro, nes su nešvariais plaukais aš neužmiegu. O ryte atsikėlus vaizdas nedžiugina visai. Taigi, L'Oreal Professionnel Tecni Art Savage Panache purškiama pudra – kaip tik man.

L'Oreal Professionnel TNA Wild Stylers Savage Panache purškiama pudra suteiks Jūsų plaukams nepakartojamos apimties ir tekstūros! Priemonė padeda pasiekti itin didelės apimties, pakeltų, pašiaustų plaukų išvaizdą.

Naudojimas: L'Oreal Professionnel TNA Savage Panache purškiama pudra purškite 15-30cm atstumu nuo plaukų.
L'Oreal Professionnel produkcija yra kuriama glaudžiai bendradarbiaujant su profesionaliais plaukų stilistais ir yra jų patirties bei nuodugniais tyrimais pasiektų technologinių laimėjimų rezultatas.


Kaina: 21,00 €

Kur pirkti: http://www.inhair.lt/plauku-modeliavimas/plauku-purskikliai/2212-l-oreal-professionnel-tecni-art-savage-panache-purskiama-pudra-250ml

http://www.topbeauty.lt/Man kaip visada patiko rožinis įpakavimas, labai prie širdies stilius, todėl mielai šią priemonę įkurdinau prie kitų savo rožinių buteliukų ;)

Pasakysiu atvirai, iki šiol nelabai mėgau plaukų formavimo priemonių, nes visos jos plaukus palikdavo lipnius, plius nesuteikdavo norimo rezultato. Bet kuo daugiau priemonių bandau, tuo labiau esu jomis patenkinta. Šį kartą tai priemonė plaukų apimčiai ir tekstūrai, ką priemonė daro puikiai. Ryte pasipurškus plaukai purūs būna iki vakaro.

Šios priemonės konsistencija kaip pudros, bet purškiasi kaip lakas, smulkiomis dalelėmis. Plauko nesausina.  Ypatingo kvapo aš nepastebėjau. Purkštukas kiek neįprastas, bet veikimui priekaištų neturiu ;) Tai tikrai puikus išsigelbėjimas tada kai reikia apimties, o plaukų plauti nesinori ar nėra laiko, o galbūt tiesiog norisi tekstūros.

2 comments:

 1. Aš kažkurį kartą skaitydama kažkurį Tavo įrašą, kuriame buvo ir foto, pagalvojau, kad Tau tiktų stilinga trumpų plaukų šukuosena. Esi mažo ūgio, ilgi beformiai plaukai Tave dar mažina. Trumpus plaukus išplauni ryte ir varai :-) juolab, kad sakai, jie Tau greit susiriebaluoja. Pabandyk ;-)

  https:// simplelifeinaustria.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sutinku, logikos tame yra, bet neeeee... aš jau bandžiau trumpą kirpimą paauglystėje, Dieve, daugiau to nenoriu :( kai plaukai ilgi dar galima su jais susitvarkyti, kai trumpi, praktiškai neįmanoma, nes labai pučiasi, banguojasi... Bet sutinku, trumpinti reikia. ruošiuosi morališkai :)

   Delete