05/10/2016

Margarita intymios higienos prausiklis su spanguolių ekstraktu


Labas rytas, mieli skaitytojai. Dabar labai daug kas serga, ne išimtis ir aš, snarglys iki kojų pirštų, bet pagaliau nebe silpna. Nors kelias dienas jaučiausi labai prastai, džiaugiuosi tuo, kad šiandien jaučiuosi geriau. Kai sergi tai atrodo, kad viskas krenta iš rankų ir pasaulis griūna, nes tu nebegali padaryti savo suplanuotų darbų... Net teko vakar praleisti vieną renginį, kuriame aš mielu noru būčiau sudalyvavusi. Bet, manau, kad jau tuoj galėsiu toliau dirbti pilnu tempu, o kol kas noriu papasakoti apie Margarita intymios higienos prausiklį su spanguolių ekstraktu. Minėjau, kad noriu atsigręžti į lietuviškus produktus, nes jų naudoju aš tikrai nemažai, tačiau taip paskutiniu metu gavosi, kad tinklaraštį okupavo dekoratyvinė kosmetika :) Šį dalyką turiu daugiau nei dvi savaites, ir jis tikrai prisideda prie mano sveikatos.Intymios higienos prausiklis su spanguolių ekstraktu švelniai plauna, palaiko natūralų odos pH. Prausiklis praturtintas antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčiu spanguolių ekstraktu, stiprinančių apsaugines odos funkcijas. Tinka naudoti kasdien. Patikrinta dermatologų ir ginekologų.

Kaina: 2,65 €

Kur pirkti: Droge, Eurokos ir didžiuosiuose šalies prekybos centruose aquasodium laureth sulfate (PAM, valiklis, sudaro putas, sausina odą ir plaukus)coco-glucoside (PAM, ploviklis, sudaro putas)glyceryl oleate (minkštiklis, PAM, emulsiklis, kvepalų ingredientas, kondicionuoja odą)cocamidopropyl betaine (PAM, emulsiklis, tirštiklis, sudaro putas)sodium  chloride (sausina odą ir plaukus)glycerin vaccinium macrocarpon (cranberry) fruit extract (saugo nuo šlapimo takų infekcijos, turi priešuždegiminį poveikį)castoryl maleate (kondicionuoja odą)sodium benzoate ( konservantas, kvepalų ingredientas)potassium sorbate (konservantas)Cl 16255 (raudonas kosmetinis dažiklis)parfum.

Turiu pastebėti, kad labai džiugu tai, jog sudėtyje nėra pavojingų medžiagų, dažiklis pačiam gale, kaip ir kvapiklis. Sudėtinių dalų sąrašas nėra ilgas, tik tai ko reikia. Spanguolių ekstraktas apie vidurį, o tai labai džiugina, nes reiškia, kad jo – nemažai.


Margarita pristatė net kelis naujus gaminius skirtus intymiai higienai. Prieš tai irgi buvo pora, aš labai dažnai naudojau priemonę su aliošiumi, net dabar vienas idelis dar stovi vonioje. Taip, savo vonios rutinos aš neįsivaizduoju be intymios higienos, pastoviai turiu net kelis buteliukus, šį kartą net keturis :D

Labai džiaugiuosi, kad pagaliau turime įvairovę: yra net keli nauji prausikliai. Su spanguolių, alavijų, medetkų ekstraktais ir pieno baltymais. Manau, laikui bėgant išbandysiu juos visus. O šį kartą nusipirkau su spanguolėmis.

Džiaugiuosi ir naujomis pakuotėmis,  skaidraus ir permatomo plastiko, šiuolaikiškos pakuotės tikrai traukią akį. Be to yra ir patogios naudoti, prieš tai buvusių man nelabai patiko gal plati pompa, dabar naudojimas daug patogesnis. Ir pati pompa kokybiška, dozuoja gerai be jokių keistų nutikimų.

Labai keista tai, kad priemonė labai skaniai ir gan stipriai kvepia, bet kvapiosios medžiagos sudėtyje pačios paskutinės. Tikrai šauniai padirbėta. O ir kvapas, ne cheminis, ne per daug stiprus, primena spanguolių kvapą tikrai.

Pačio ploviklio konsistencija pusiau želinė, bet į skystumą, putoja tikrai smagiai ir gerai. Priemonė rausvos spalvos, permatoma. Žinoma, prausia gerai, nedirgina odos. Dar apie pakuotę – smagu, kad ji permatoma, nes gali matyti kiek liko prausiklio. Ir žinokite, aš šį prausiklį galiu palyginti su Gentle day žymiai daugiau kainuojančiu prausikliu...

Telieka tik pasidžiaugti, kaip auga ir tobulėja Margarita, smagu, kad turime daugiau pasirinkimo intymios higienos pasaulyje :).

No comments:

Post a Comment