18/10/2016

Našlaičių kvapo rankų kremas ir lūpų balzamas su taukmedžių sviestuSveiki, mieli skaitytojai. Tiesą sakant, jei reiktų apibūdinti našlaičių kvapą, daugelis pasakytų, kad jos neturi kvapo. Kaip tik šiais metais vasara dovanojau mamai našlaičių, tokių vienspalvių geltonų, mažesniais žiedeliais nei įprastai, svyrančių... Jai labai patiko, gražu, o ir šiaip sode dažnai auginame našlaites, todėl galiu pasakyti, kad jos tikrai kvepia. Kaip? 

Šiemet minint 40 metų L‘Occitane jubiliejų, sukūrėme ir Burkina moterims dedikavome riboto kiekio kūno priežiūros liniją, kuri praturtinta taukmedžių sviestu ir aksominėmis kvapniomis našlaitėmis. Šis švelnus rankų kremas praturtintas našlaičių ekstraktu, kuris pakvėpina rankų odą subtiliu, pudriniu našlaičių aromatu, didele koncentracija taukmedžių sviestu (20%), medumi, migdolų ekstraktu ir kokosų aliejumi, kurie greitai susigeria į odą, maitina, apsaugo ir švelnina rankas.


Taukmedžių sviesto kolekcija simbolizuoja L‘Occitane prekinio ženklo įsipareigojimus. Dar kitaip vadinamas „moterų auksu“ taukmedžių sviestas gaminamas dėka tvarios, sąžiningos prekybos, bendradarbiaujant su daugiau nei 17.000 moterų. Nuo 1980 m. L'OCCITANE palaiko patikimą bei sąžiningos prekybos partnerystę su Burkina Faso moterimis, kurios ir gamina taukmedžių sviestą. L‘Occitane fondas skatina moterų emancipaciją, remdamas literatūros bei  verslumo projektus.


Kaina: 8,00 €

Šiemet minint 40 metų L‘Occitane jubiliejų, sukūrėme ir Burkina moterims dedikavome riboto kiekio kūno priežiūros liniją, kuri praturtinta taukmedžių sviestu ir aksominėmis kvapniomis našlaitėmis. Švelnus lūpų balzamas praturtintas taukmedžių sviestu (10%) ir subtiliu kvapniųjų našlaičių ekstraktu, drėkina, apsaugo lūpas nuo išsausėjimo ir šerpetojimo, suteikia komforto pojūtį, minkština ir švelnina.

Kaina: 8,00 €aquabutyrospermum parkii butter (Taukmedžių sviestas - minkštiklis, antioksidantas, kondicionuoja odą)glycerindimethicone (formuoja plėvelę, klampumą didinanti medžiaga)cetearyl alcohol (minkštiklis, emulsiklis, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga)glyceril stearate (minkštiklis, emulsiklis)hydroxyethil acrylate (PAM)sodium acryloyldimethyl taurate copolymer (PAM)viola odorata leaf extract (kvapiųjų našlaičių lapų ekstraktas)helianthus annus seed oil (Saulėgrąžų sėklų aliejus - minkštiklis, kondicionuoja odą, sukuria apsauginį sluoksnį)cocos nucifera oil (Kokosų aliejus - tirpiklis, minkštiklis, kondicionuoja odą ir plaukus, kvapiklis)brassica camprestris sterols (Rapsų steroliai - minkštiklis, kondicionuoja odą)sorbitan isostearate (emulsiklis)ceteareth 33 (emulsiklis, PAM, valiklis)peg-100 stearate (PAM, minkštiklis, emulsiklis)polysorbate 60 (tirpiklis, emulsiklis, kvepalų ingredientas) (tirpiklis, emulsiklis, kvepalų ingredientas)ethylhexylglycerin (minkštiklis, konservantas), phenoxyathanol (konservantas)benzoic acid (Benzoinė rūgštis - konservantas, reguliuoja pH)dehydroacetic acid (konservantas)tocopherol (vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą)parfumalphaisomethyl ionone (kvepalų ingredientas)benzyl salicylate (UV spindulių absorbentas, kvepalų ingredientas)limonene (kvapiklis, tirpiklis)citronellol (kvepalų ingredientas)linalool (kvepalų ingredientas, dezodorantas)Ant mano stalo du spalvingi produktai: rankų kremas ir lūpų balzamas. Be :`occitane rankų kremų aš neišgyvenu, nežinau kodėl, tačiau prieš kitus kremus mano delnai protestuoja... taigi, šį kartą pas mane našlaičių kvapo rankų kremas. Mane stebina dizaineriai sugebantys iš tos pačios pakuotės padaryti vis kažką dar įdomesnio, šį kartą tai net labai akį traukianti pakuotė marginta rūžavais ir mėlynais ornamentais. Gražu, spalvinga.

L`occitane turi daug skirtingų tekstūrų rankų kremų, svarbu išsirinkti savo. Šį kartą tai gerai maitinantis rankų kremas, kuris susigeria greitai, nėra lipnus, ir aišku, kaip visada maloniai kvepia. Labai džiaugiuosi, kad ir sudėtyje radau našlaičių lapų ekstraktą, tiksliau šį kartą mane maloniai nustebino sudėtis. Pradėjau ją nagrinėti ir pamaniau, kad baigsiu aprašymą ryt, bet jie su sudėtimis tikrai kažką padarė. 

Jos trumpesnės, vidutinio saugumo ingredientai tik keli, gale, kvapiosios medžiagos irgi pačioje pabaigoje. Jokių dažiklių (o kam jie reikalingi rankų kreme?). Ir aišku jokių parabenų... Na, šį kartą tikrai likau labai nustebusi. 

Kvapas labai rafinuotas, truputi saldus, bet ne per daug, lengvas, vasaros dvelksmas, pasitepi kremu ir padvelkia vasara. Kas gali būti geriau gūdu rudenį?

Lūpų balzamas lengvas, drėkina lūpas, bet ilgai ant jų neužsibūna. Permatomas, nelipnus, nueina nepastebėtas. Gaila, kad neradau sudėties. Beskonis. Manau, kad kvepia truputi stipriau nei rankų kremas.

Jei norite sužinoti kaip kvepia našlaitės, ir prisiminti vasarą, rekomenduoju atkreipti dėmesį į naująją kolekciją, nes L`occitane išgrynino aromatą ir žino, kaip gi kvepia tos našlaitės ;)

No comments:

Post a Comment