12/10/2016

„The Balm“ Sexy Mama Anti-Shine bespalvė matinė pudra


Sveiki, mieli skaitytojai. Žinote, pastarosiomis dienomis galvoju, kad viską lemia žmogaus požiūris. Buvo tokių dienų, kai galėjom susėdę verkti, tačiau, to nedarėm, o kaip tik stengėmės galvoti, kad viskas bus ok. Ir ką? O gi, viskas gerėja! Tai ilgas procesas, ir situacija su kuria susidūrė mūsų artimieji nėra lengva, bet atrodo, kad tikrai viskas priklauso nuo požiūrio.
O šiandien aš pradėsiu savo pasakojimų ciklą apie the Balm kosmetiką. Aš nerealiai dėkinga už galimybę išbandyti šiuos produktus, the Balm kosmetika labai įdomi, įpakavimai traukia akį, kokybė – nepriekaištinga, tad ko daugiau norėti? O apie „The Balm“ Sexy Mama Anti-Shine bespalvę matinę pudrą aš girdėjau gerų atsiliepimų, kai ji pateko į mano rankas džiaugiausi labai ir pradėjau naudoti.

The Balm Sexy Mama Anti-Shine matinė kompaktinė pudra - tai puiki priemonė, kuri neleis jūsų odai blizgėti, bet padės jai atrodyti skaisčiai be jokių pudros pėdsakų. Pudra puikiai padengia odą, pašalina nepageidaujamą blizgesį. The Balm Sexy Mama Anti-Shine matinė kompaktinė pudra suteikia jūsų veidui švelnią spalvą bei matinį paviršių. Pamirškite blizgesį, nes jūsų oda taps lygesnė ir natūralesnė!

Naudojimas: Siekdami geriausiai paskirstyti The Balm Sexy Mama Anti-Shine matinę kompaktinę pudrą, naudokite The Balm Powder to the People pudros/skaistalų šepetėlį.

Kaina: €16.00 (dabar akcija)

http://www.dijora.lt/the-balm-sexy-mama-anti-shine-bespalve-matine-pudra?filter_name=the%20balm&page=4Į ką visų primą noriu atkreipti Jūsų dėmesį, tai į įpakavimo formą. Taip, ji kartoninė, bet su magnetu ir tikru veidrodėliu. Nė pati nepajutau, kaip atidėjau savo kitas kompaktines pudras į šoną, nes labai patogu atidaryti ir uždaryti, nieko nereikia sukioti, nuimti ir pan. Tiesa, štai pats įpakavimo dizainas kelia daugiausiai klausimų ir yra kontraversiškas, jis gali patikti ne visiems...

Aš tiesą sakant ilgai į jį nespoksau, man labiau patinka tai, kas yra viduje. O viduje, smulki, ant veido nematoma, neturinti nei rausvo nei gelsvo tono ir suteikianti veidui matiškumą kompaktinė pudra. Žiūrint į pudrą atrodo, kad ji turi žėrutį, bet ant veido jo nesimato. Pats svarbiausias klausimas, o po kiek laiko veidas pradeda blizgėti?

Man per pietus jau reikia iš naujo papudruoti nosį ir kaktą. Žandai ir smakras lieka kuo puikiausiai matiniai. Pudra neturi kvapo, tinka jautriai odai. Sakyčiau, tinka normaliai, sausai odai (neišryškina sausų vietų), riebiai tinka. bet reikia atnaujinti sluoksnį, na mes juk ne vakar gimėme ir žinome, kad stebuklų nebūna :)

„The Balm“ Sexy Mama Anti-Shine bespalvė matinė pudra įsitvirtino mano kosmetikos krepšelyje, ją dabar naudoju kiekvieną rytą ir džiaugiuosi švelnesne ir lygesne oda.

No comments:

Post a Comment