21/11/2016

ALTERMED PANTHENOL FORTE lūpų pieštukas, SPF 15


Toks metų laikas yra peilis mano lūpoms. Orų kaita, šildymas sausina lūpas, man skilinėja kampučiai, skauda, tempia, sausėja. Vyksta visi nemalonūs procesai kuriuos galima tik sugalvoti. Dar aišku dabartinė matinių lūpų dažų mada galutinai pripildo taurę. Rinkoje pilna priemonių lūpoms, vieni balzamai skirti gydyti, kiti tik drėkinti, dar vieni šiaip, dėl vaizdo (nes labai graži pakuotė ir labai skaniai kvepia), arba tiesiog labai geras marketingas verčia pirkti dar ir dar. Su vienomis priemonėmis susigadiname, bet kai reikia atstatyti, tuomet būna didžiausias galvos skausmas. Griebi viską iš eilės, bet nepadeda. Šis lūpų pieštukas pas mane pateko netikėtai, manau prieš kokius kelis metus, kai vyro paprašiau grįžtant namo nupirkti kokį nors balzamą, nes lūpos „jau mane užkniso“. Kai parnešė, aš pažiūrėjau labai keistai, nes tikėjausi bet ko, na, žinot, protelis dar veikė tik pagal grožį, norėjau kokios Niveos, Margaritos, na bet ko, bet ne kažkokio Panthenol :) Tačiau, išduosiu paslaptį, man jis taip prilipo, svarbiausia padėjo, jau kitą ryta atsikėliau su nebekraujuojančiais kampučiais. Bet tuo metu aš dar nesidomėjau sudėtimi, todėl neseniai nusipirkau vėl, norėjau panagrinėti, kas čia tokio, nors ir turėjau nuojautą, kad sudėtis tikrai ne natūrali...


Lūpų pieštukas su SPF 15, D-panthenoliu bei beta karotenu.


„Panthenol forte“, SPF 15, lūpų balzamo sudėtyje esantis D-pantenolis ir beta karotenas veiksmingai maitina sausas ir suskilinėjusias lūpas. Itin malonaus kvapo. Sudėtyje nėra parabenų, dermatologų patikrinta kosmetika.

Kaina: 4,99 €paraffinum liquidum (mineralinis aliejus), ricinus commanis seed oil (minkštiklis, drėkiklis)cera alba (minkštiklis, drėkiklis)caprilyc triglyceride (tirpiklis, minkštiklis, tirštiklis, emulsiklis, gydo odą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, sukuria barjerą sulaikantį drėgmę odoje)copernicia cenifera cera (minkštiklis, tirštiklis, suformuoja plėvelę, reguliuoja lipnumą, naudojamas depiliacijai)paraffin (iš naftos, minkštiklis, emulsiklis, kvepalų ingredientas)isopropyl myristate (minkštiklis, drėkiklis) , ethylhexyl methoxycinnamate (UV filtras)peg-32 (riškiklis, drėkiklis, tirpiklis)butyl methoxydibenzoylmethane (UV filtras)Cl 40800 (kosmetinis dažiklis, dažniausiai naudojamas plaukų dažuose)panthenol (drėkiklis, pasižymi gydomosiomis savybėmis), parfum, hexyl cinnamal (kvepalų ingredientas)linalool (kvepalų ingredientas)citronellol (kvepalų ingredientas)limonene (kvapiklis)BHT (konservantas).

Tiksliau natūralia jos iš vis pavadinti negalima, labiau rūpėtų išsiaiškinti, kokie gi veiksmingieji ingredientai. Sudėtį iš karto sumauna mineralinis aliejus. toliau seka keli geri ingredientai, vėliau vėl bala žino kas, ypač keista atrodo dažiklis. Taigi, dėl sudėties iš džiaugsmo netrykštu ir ją išnagrinėjusi.

Tačiau, juk svarbiausia yra veiksmingumas, nes juk kai tau lūpos suskeldi iki kraujų, neieškai kad būtų kuo natūraliau, ieškai to, kas tau tikrai padės. Aišku, jį naudoti reikia pastoviai, pastoviai tepliotis, bet rezultatas tikrai akivaizdus ir matomas. Tiesa, viską daryti reikia kompleksiškai, vitaminai dar niekam nepamaišė.

Pats vazelinas turi truputį kartoką skonį, kvapas irgi jaučiamas, galbūt galėčiau jį apibūdinti kaip parafino. Nueina be jokių nemalonių gumuliukų ar baltų susigrūdimų. Taip, jis nėra pigiausias variantas, bet už tai veiksmingas. Jei turite problemų su skilinėjančiomis lūpomis, tikiu, kad jis Jums padės. Juk geros dienos ir savaitės negali sugadinti tokie dalykai, kaip skaudančios lūpos. O aš atsikėliau su itin gera nuojauta, kad ši savaitė tokia ir bus, gera, labai labai gera, pamenu kai paskutinį kartą taip buvo, savaitė buvo iš ties nuostabi. Atrodo, kad tai patvirtino ir neseniai sulauktas skambutis. Na, o Jums taip pat linkiu kuo geresnės savaitės, gal svarbiausia nusiteikimas? :)

No comments:

Post a Comment