29/11/2016

Catrice „Glam & Doll“ Itin Juodas Akių Pravedimas 010 Super Black


Negaliu patikėti, kad ir Statkevičiui reikia galvoti apie tai kaip sumokėti mokesčius sodrai :) Tikrai taip, darbai gali būti belekokie geri, bet čia Lietuvoje tu vis tiek turėsi galvoti ką pasirinkti, ar dizainerio rankinę ar pietus restorane... Aš visą gyvenimą buvau patriotė, bet žinokite, kuo arčiau 30, tuo labiau nagai linksta į save ir pradedu galvoti apie tai, kaip užsidirbti pinigų. Jau nebedžiugina tik tai, kad kursiu dizainus, dabar jau noriu negalvoti kaip išgyventi. Vienok, pasirodo visi esame vienose rogėse, belieka vieniems kitus palaikyti. Šiandien noriu papasakoti apie Catrice „Glam & Doll“ Itin Juodą akių pravedimą, kuris nekainuoja daug, bet pateisino mano viltis 100 procentu.
Prabangi Tulpė. Dėl inovatyvaus, lankstaus tulpės formos veltinio galiuko priemonę lengva naudoti, padaryti ploną ar platesnę liniją, todėl ji puikiai tiks pradedančioms. Plonas galiukas sukurs ypatingai plonas linijas, apatinė priemonės dalis sukurs platesnes linijas – viskas priklauso nuo poreikių. Itin paprasta ir super tikslu! Sukurs itin ilgai išliekantį ir intensyvų rezultatą su ypatingai juoda spalva.

Akių pravedimo pieštukas su inovatyviu veltinio galiuku
Ilgai išliekantis ir itin juodas
Tiek tikslioms, tiek platesnėms linijoms

Kaina: apie 3 eurus
Kur rasti: Droge ir Eurokos
Nors nebuvau didelė plunksnelių megėja, bet dabar turiu net kelis tokius produktus. Net pora iš jų su keistais burbuliukais, aš apie juos nepasakosiu, nes nemoku jais naudotis, o kažkaip kai nemoki nekyla ranka rašyti, kad šūdas. Todėl kreivai žiūrėjau ir į šią Catrice naujieną, pagalvojau, AGAIN. :D

Tačiau šį kartą aplikatorius tulpės formos, keista, bet tikrai lengviau tokiu naudotis, negu plonu, nes su priekiu galima nubrėžti ploną, o su platesne dalimi storesnę liniją. Priemonė brėžia ryškiai juodai, man labai svarbu tai, kad ji nejautrina akių, išlieka visą dieną, nenubyra ir nenutrupa.

Neįtikėtina, kad toks nebrangus produktas gali atlaikyti visus reikalavimus. Norint nuvalyti reikia pasistengti, aš tam naudoju vandeniui atsparaus makiažo akių valiklį. Rinkoje yra tik juoda spalva, aš turiu pasiūlymą Catrice: norėčiau rudos, žalios ir mėlynos spalvų, jei tik jos bus tokios pat sodrios kaip ir šio juodo pravedimo! :) 

No comments:

Post a Comment