14/11/2016

Catrice Kaviar gauche šešėlių paletė iš riboto leidimo kolekcijos C01 Iris Sauvage


Už viską labiausiai man patinka tęstinumas. Tik turint aiškų tikslą ir jo siekiant, nekeičiant nuomonės pasieksime tai ko norėsime. Jei mėtysimės ir neapsispręsime, žmonės netikės. Catrice šį sezoną nustebino išleisdami dar vieną kartu su dizaineriu Kaviar Gauche sukurtą kolekciją. Daugelis buvo labai nustebę, pamatę promo nuotraukas, aš iš pradžių irgi nesupratau, mane aplankė dejavu jausmas ;) Bet Catrice paaiškino, kolekcija buvo tokia populiari, kad jie nusprendė bendradarbiavimą pratęsti, taip gimė dar viena, nuostabi kolekcija.
Kaviar Gauche kuria vestuvines sukneles, abiejose kolekcijose atsispindi vestuvinė tematika. Tai buvo piroji kolekcija, aš pirkau švytėjimą suteikiančius perlus, palelę ir nagų laką. Jei atvirai, būčiau ir blizgesius lūpoms nusipirkusi, bet nespėjau, kolekcija buvo išparduota.


Naująją kolekciją sudaro nagų lakai, lūpų dažai, šešėliai-pravedimas, kosmetinė, pudrą, ir nuostabioji paletė. Aš ir taip būčiau ją nusipirkusi, bet mano nuostabai ją gavau dovanų.Auksinis Žiedas. Akių Šešėlių Paletėje yra trys matiniai tobulai derančių ir madingų spalvų šešėliai bei vienas perlo spindesio rožinis atspalvis. Pakuotėje yra veidrodėlis bei auksinio žiedo papuošimas. Ši paletė ypatingai traukia akį ir yra arti tobulybės.

Grožio Patarimas

Akių šešėliai gali būti naudojami po vieną arba derinami. Neutraliam, dieniniam įvaizdžiui tiesiog padenkite voką rožiniu atspalviu su šepetėliu ar kempinėles tipo aplikatoriumi ir išsklaidykite atspalvį švelniai iki akie voko judančios dalies.Ryškiam dūminiam makiažui naudokite tamsų rudai pilką atspalvį palei blakstienų liniją, kaip akių pravedimą, su plonu, kirstu šepetėliu ir išsklaidykite tamsiai raudoną atspalvį ant trečdalio išorinės judančio voko dalies.


Kaina: apie 6 eurus

Kur pirkti: Drogas, EurokosVisų pirmą, dėmesį patraukią įspūdingą pakuotė. Šioje vietoje patobulėta stipriai, nes šį kartą ji iš plastiko, viršelį puošia aksomas, ir auksinės gėlės. Pirmoji paletė buvo kartoninė. Atidarius randame puikų kokybišką veidrodį. Paletė atsidaro gerai, nagų palikti netenka, viskas veikia puikiai.

Atidarius randame keturis šešėlius, vieną perlų spalvos su shimeriu ir tris matinius žemės spalvos šešėlius. Pigmentacija nustebino, tai ne MAC, bet ji pakankamai gera. Nors tai matiniai šešėliai, sklaidosi gerai, lengvai. Žinoma, su blizgiu šešėliu iš vis jokių problemų. 

Smagu tai, kad šešėlius galima naudoti kaip pagrindinius, arba su jais sklaidyti, nereiks ieškoti dar vienos paletės. Suprantama, be šešėlių pagrindo ilgai nelaikys, todėl jis yra būtinas. Šešėlių formulė šilkinė, nebyra. Apskritai, jei ieškotumėm sliekų, galėčiau paminėti tik faktą, kad pirmosios kolekcijos paletė žavėjo daugiafunkcionalumu. Bet tuo pačiu, ar aš ją dažnai išsitraukdavau? Ne. Dėl paletės dydžio. O ši, daug funkcionalesnė. 

Aš manau, kad tai itin mielas dalykas jei dievinate Catrice kosmetika, ši paletė tikrai šios kolekcijos vinis. Taip pat jums ji patiks, jei ieškote matinių šešėlių už normalią kainą, kurie dar būtų ir kokybiški :) 

No comments:

Post a Comment