22/11/2016

essence the little x-mas factory tuoletinis vanduo


Kuo toliau, tuo labiau apima Kalėdinės nuotaikos, nors sniegas pradingo, vis tiek ruošiamės didžiausioms metų šventėms ir po truputi puošiame namus. Eglei dar anksti, bet lemputes terasoje jau galima kabinti. Tik dar pirmą reikia jas įsigyti :) Bet į kosmetikos krepšelį Kalėdos jau įsliūkino, viena iš naujovių tai Essence tuoletinis vanduo kurį nusipirkau tik pamačiusi. Pas mus jau atkeliavo the little xmas riboto leidimo kolekcija, ji tikrai nemaža, daug dalykų yra ir pas mus (bet ne visi, nemačiau šepečio ir perlų bei balzamo metalinėje dėžutėje, bet gal ir asortimentas ne visur vienodas. Tikrai žaisminga kolekcija paauglėms, atnešanti dar didesnį švenčių laukimą. 
Atrodo, nebe taip daug laiko liko iki naujųjų, todėl aš susirikiavau apžvalgas, supratau, kad jei ir toliau dirbsiu tokiu tempu aprašyti viską suspėsiu, bet aišku tęsiu rašymą ir kitais metais. Tačiau, svarbu ir naujienos, apie jas reikia kalbėti dar iki švenčių, o galbūt sugalvosite padėti po egle?


Šokoladas-spanguolės ir nektarinai viršutinės natos,
frezija ir bijūnai vidurinės natos,
karamelė, vanilė ir tonka pupelės pagrindinės natos

Kaina: apie 5 eurus
Kur pirkti: Eurokos


ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BENZOPHENONE-2, COUMARIN, GERANIOL, CI 16035 (RED 40), CI 17200 (RED 33)Apie šį tuoletinį vandenį aš vienareikšmiškos nuomonės neturiu. Taip, man patinka pakuotė, simpatiškas buteliukas, smagu jausti Kalėdinę nuotaiką. Taip, iš pradžių kvapas itin ryškus, nor ir į saldumą, bet jis tuo pačiu gaivus. Juntamas apie gerą pusvalandį, po to pradedu jausti vidurines natas, bijūnus, galiausiai lieka vanilės kvapas. Po gerų trijų valandų, kvapo apskritai nebejaučiu. Todėl ir sakau, kad šį kartą tai subalansuota paauglėms, kurioms turėtų itin patikti saldokas kvapas ir pakuotė.

Deja, bet į sudėtį geriau nežiūrėti, arba žiūrėti užsimerkus, nes viskas labai aišku, ji nėra gera. Todėl jei labai patinka kvapas, geriau nežiūrėti :) O reziumė, tai galėtų būti puiki dovana jaunai merginai, kuri dar tik pradeda domėtis aromatais ir nori susirinkti mažų kvepaliukų kolekciją ;)

4 comments:

 1. Vilniuj dar niekur nemačiau šitos kolekcijos :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kaip keista! Paprastai juk Vilnius lenkia Kauną :)

   Delete
  2. Klaipėdoje kai kur yra. Keista, Essence atstovai sako, kad parduotuvėse kolekcija pasirodys nuo gruodžio, o kai kur ji jau yra :D

   Delete
  3. Su Essence taip jau yra. Nesitiki, ateini į parduotuvę ir BAM, nauja kolekcija :D :)

   Delete