20/11/2016

Essence lūpų blizgis „matt matt matt“ 03 girl of today


Labas rytas, mieli skaitytojai. Žinote, visuomet atsiras žmonių, kurie bandys sukritikuoti išvaizdą. Nesvarbu ar tai būtų didelė nosis ar plonos lūpos ar mažas ūgis arba svoris. Iš pradžių tai prasideda mokykloje, tai arba pritampi ir pradedi kartu iš kitų tyčiotis, arba nenusileidi iki jų lygio, bet užsidarai savyje. Vėliau ir suaugus viskas tęsiasi, tik kitomis formomis, bet vis tiek atsiras tokių bjaurybių, kurie galvos, kad turi teisę iš Jūsų šaipytis „nes taip žmonės bendrauja“. Rimtai? Ir žinote ką, dažniausiai tokie žmonės patys yra kompleksuoti, jie užsideda kaukes ir vaizduoja, kad viskas gerai, dar gi žemina kitą žmogų. Negaliu pakęsti tokių žmonių. Tegul jie gyvena sau, bet aš iki jų lygio tikrai nesileisiu. Šiandien noriu papasakoti apie dar vieną išbandytą priemonę, kuri tikrai leis pasijusti geriau, paryškinti lūpas ir nekreipti dėmesio į nosį, smakrą ar dar ką nors.

susitik matinę. kreminė naujų lūpų blizgių putų tekstūra suteikia ilgai išliekančią spalvą, kuri yra ryški ir turi velvetiškai matinį efektą.

Kaina: 2.59 EUR

Kur pirkti: Drogas, Eurokos.


HYDROGENATED DIDECENE, TALC, POLYBUTENE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, CERA ALBA (BEESWAX), DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, C26-28 ALKYL DIMETHICONE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM SACCHARIN, AROMA (FLAVOR), CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45410 (RED 28 LAKE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).Į šį blizgesį atkreipiau dėmesį dar promo nuotraukose. Sudomino trys žodžiai matt, pati pakuotė pasirodė kitokia nei kitų lūpų blizgių. Tik gavusi jį į rankas pagalvojau tą patį, pakuotė tikrai labai faina, tvirta, su matiniu kamštuku.

Tuo viskas nesibaigia, blizgesys (nors aš vis tiek jį vadinčiau skystais lūpų dažais, bet...) turi labai įdomų aplikatorių, jis kiek platesnis ir trumpesnis nei paprastai, labai švelnus. Nors aplikatorius įdomesnis, dėl taip pat kitokios konsistencijos viskas aplikuojasi puikiai.

Taigi, o konsistencija putų, labai įdomi, tik užsitepus išdžiūsta ir tampa satininė matinė. Nežinau, kodėl gamintojai vis pasimauna ant to mat, na nes ne visiškai mat. Galėtų juk pavadinime parašyti mat satin mat pvz ;) Bet, aišku aprašyme parašyta, tik ne visi juos skaito. Tačiau, man patinka toks efektas aš jį mėgstu labiau nei visišką matinį, nes tuomet lūpų blizgesiai ne taip žiauriai džiovina lūpas.

Šis blizgesys išsilaiko apie 4 valandas, po to lieka lengvas pigmentas. Blizgesys po kokių dviejų valandų subėga į lūpų vidinius kraštelius, bet to vizualiai nesimato. Turi saldoką skonį, kuris man visai patinka. Tas skonis nepradingsta visiškai, po kelių valandų vis tiek kiek juntamas. Tai puikus ir šiuolaikiškas Essence produktas, yra 5 spalvos. Man labai patinka manoji, tai tikrai mano spalva, rausva nude spalva, atrodo tikrai žaviai. Dar manau pažiūrėsiu raudoną, kai kaina tokia nedidelė, o kokybė – puiki, kodėl ne?

No comments:

Post a Comment