06/11/2016

MAC studio fix powder plus foundation makiažo pagrindas ir net keli jo panaudojimo būdai NC10


Labas rytas, mieli skaitytojai. Atsibudau 8 valandą ryto, tačiau, kol susidėliojau nuotraukas ir punktus apie MAC studio fix powder plus foundation prabėgo štai tiek laiko. Aš žinau, kad dažnai liaupsinu MAC. Bet ir šį kartą to neišvengsime... Norėjau apie šią priemonę rašyti prieš savaitę, tačiau, supratau, kad turiu per mažai žinių, per mažai nuotraukų, ir per mažai įsigilinau į produktą. Todėl teko apžvalgą atidėti. Kodėl? Atrodo, juk čia tik pudra, kuo ji iš vis gali būti ypatinga? Ooo taip, gali, juk tai MAC. Mes sumokame nemažus pinigus, bet gauname net kelis produktus viename. Kas gali būti geriau nei universalus produktas? Universalus produktas iš MAC ;)
Kaina: apie 30 eurų

Kur pirkti? Douglas Panoramoje Vilniuje arba Kaune Akropolyje

http://www.maccosmetics.com/product/13847/251/Products/Makeup/Face/Foundation/Studio-Fix-Powder-Plus-FoundationPradėkime šį kartą nuo pakuotės. Tai 15 gramų talpinanti pakuotė, kuri atsidaro ir užsidaro labai gerai, nereikia laužytis nagų. Pakuotė satininė, tačiau truputi tepliojasi ir lieka pirštų atspaudai. Aš naudoju pudrą kas dieną, todėl jau truputi apsiterliojo. Atidarome antrą kartą ir ten randame kempnėlę, be to kai pasibaigia produktas, galima įdėti refilą. Pakuotė dar turi puikų normalų veidroduką, kuris tikrai gali būti sėkmingai panaudojamas.

Yra net 48 pudros atspalviai, todėl sau tinkantį tikrai rasite. Mano spalva yra NC10. tai labai šviesi, neutrali spalva. Juokauju, kad tai vienintelis, apskritai vienintelis makiažo pagrindas, kuris tiko mano itin šviesiai veido odai :)

Makiažo pagrindą galima sluoksniuoti, jis vidutiniškai maskuoja arba visiškai maskuoja net labai problematinę odą, suvienodina jos spalvą, paslepia trūkumus... Suteikia visiškai matinį užbaigimą.

O dabar pati smagiausia dalis – keli naudojimo būdai. Pirmas, kurį aš mėgstu labiausiai, kai man reikia kažkur greitai išlėkti. Su kabukį šepetėliu aš tiesiog paimu pudros, užpurškiu MAC prep+prime fiksatoriaus (kurį matote paskutinėje nuotraukoje) ant šepetėlio, tada imu pudros ir dengiu veidą. Efektas lyg su makiažo pagrindu, jokios kaukės efekto, jokio sunkumo ant veido. Išlieka puikiai iki pietų, po to pradeda blizgėti nosis ir kakta.

Antras būdas – naudoti jau ant pudros, bet tada imu su sausu šepetėliu, padengiu veidą, tuomet užpurškiu MAC prep+prime fiksatoriaus, kuris sulygina veidą, nebesimato pudros ant veido, gaunasi šviežias ir gaivus efektas.

Trečias būdas – sudrėkinu šepetėlį skirta paakiams maskuoti, tuomet imu pudros, ir maskuoju paakius.

Na, ir ketvirtas būdas kuriam naudočiau makiažo pagrindą būtų veido kontūravimas, jei turėčiau tamsesnę spalvą ;) Galbūt vieninteliu minusų galėčiau įvardinti tai, kad be MAC prep+prime priemonės pudra matosi ant veido, todėl reikės dar ir šios priemonės. Tačiau, manau, kad jei mėgstate MAC greičiausiai šią priemonę savo kosmetinėje Jūs irgi turite ;)

Beje, apie MAC prep+prime fiksatoriu, manau, kad reiktų parašyti dar vieną postą, nes sužinojau daug daugiau naudojimo būdų, nei esu aprašiusi, galbūt Jums būtų naudinga?

O baigiant apie MAC studio fix powder plus foundation makiažo pagrindą, tai mano antras must have iš MAC (pirmas būtent fiksatorius). Ir tiesą, vos nepamiršau paminėti, Kosmetikos dnr sako, kad jo sudėtis labai nebloga, net davė jam keturias žvaigždes!

No comments:

Post a Comment