28/11/2016

NYX LID LINGERIE skysti akių šešėliai 08


Labas rytas, mieli skaitytojai. Vakar iš lovos išlipau ne ta koja, taip jau būna, kai pirmadieni atsikeli kuo ankščiau, kad viską spėtum, tada užsiparini, tada jau būna viskas blogai :D Laukiu žinių, kol kas nieko naujo, o aš esu itin nepakanti laukimui. Tačiau viena gera žinia yra, šiandien papasakosiu apie nerealius NYX LID Lingerie skystus akių šešėlius. Taip, šešėlius!Kaina: apie 8 eurus
Kur pirkti: Vilniuje Nyx parduotuvėje arba Douglas parduotuvėse

http://www.nyxcosmetics.com/lid-lingerie/NYX_340.html?cgid=eyeshadow

Kai pirkau matinius lūpų dažus, už akių užkliuvo ir šešėliai. Pagalvojau, kad neesu nieko apie juos girdėjusi, todėl reiktų išbandyti. Tai labai rizikingas sprendimas, bet Lingerie ir šį kartą manęs nenuvylė. Tai skysti metalic šešėliai, mano spalva rusva, su shimeriu, jie blizga nerealiai.

Labai gerai, kad NYX žymi savo produktus, ir ant įpakavimo būna nurodyta ar tai produktas lūpoms ar akims, nes kaip Dievą myliu, tikrai sumaišyčiau :D :) Šių šešėlių aplikatorius labai įdomus, galas suplotas, ir pats aplikatorius labai švelnus, minkštas todėl aplikuoti šešėlius tiksliai yra labai lengva. Šešėliai gerai dengiasi, nesigumuluoja. Yra itin pigmentuoti ir blizgūs.

Aš dengiu be bazės, ir, o stebukle, Jūs nepatikėsite, bet jie išsilaiko visą dieną! Kaip prikalti! Tikrai to nesitikėjau, nes kiek esu bandžiusi skystų šešėlių manęs netenkino nei pati jų kokybė nei laikymasis. Čia tikrai ne tas variantas, kai tepi ant voko nežinia kokią košę kuri nueina su kitomis priemonėmis todėl apie laikymasį apskritai negali būti nei kalbos.

Tik turiu įspėti, jie labai pigmentuoti ir blizgūs, gerai, kad išsirinkau sau tinkančią spalvą, aš pakontūruoju akis su šešėliais, tada ant judriojo voko tepu šiuos ir vėl išsklaidau. Beje, išdžiūsta jie akimirksniu. Tai labai geras produktas, kuris nekainuoja brangiai, spalvų pasirinkimas didelis, todėl tikrai rasite savo. Rekomenduoju atkreipti dėmesį :)

No comments:

Post a Comment