13/11/2016

SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #80 daug pirkinių


Ne, ne, niekur nedingau. Tiesiog atsikėlusi sugalvojau makiažą, puoliau daryti, tada fotografuoti, tada sumaniau padaryti swatchus. Taip ir sutemti spėjo, vyras juokėsi, kad pavargau nuo lūpų dažymo ir valymo :D Suprantu, jam juokinga :D Ši savaitė buvo turininga, ir blogui ir man, daug rašiau, aplankiau Moters pasaulį, ten prisipirkau visko, nupirkau dovanų (kurių aišku čia nerodysiu). Tuomet dar nušniojau Maximos grožio mugę (antrą kartą), ir galiausiai pasidovanojau sau nerealiai smagų dalyką, kurį pamatysite įrašo pabaigoje, žinoma :) Šį savaitgalį aš pamaniau sau: visus metus daug dirbai, gali save palepinti. Tai ir lepinau ;) Man gaila tik dėl to, kad neturėjau galimybės sudalyvauti L`oreal vakrėlyje, nors turėjau kvietimą... Ech... Taigi, neatsilaikiau 1 euro akcijai ir Moters pasaulyje nusipirkau Bioten prausiklį ir Schaebens veido kaukių. Jų juk niekada nebus per daug ;) Mama nusipirko Bioten pienelį.


Būtinai pagriebiau vonios burbulą ir Muilo namų. Aš tiesiog dievinu maudynes vonioje, svajoju kada nors turėti vazą, kurioje laikysiu daug reikalų vonios maudynėms. Na, kada nors ;D


Čia pirkinys iš vaistinės. Pasikeitus orams lūpos pamišo, joms nebe užtenka paprastų vazelinų.Dar prigriebiau ir Panthenol lūpų balzamą. Būtinai jaučiu pareigą apie jį parašyti bloge, nes jis yra tikrai vertas Jūsų dėmesio.


Grožio mugės yra gera proga išbandyti tai, ką seniai norėjau, bet nenusipirkdavau. Margarita rankų ir kūno losjonas, vienas tokių dalykų. Kaip man patinka jo kvapas!


Išmokau vieną dalyką, veido toniką naudoti yra būtina. Labai dažnai moterys klausia, kokį kremą rekomenduotum, kokią pudrą, bet labai svarbūs yra visi priežiūros žingsniai ir tonikas taip pat! Šį kartą nusipirkau Lumene.


Na ir galiausiai, vakar parsitempiau Douglas Make UP advento kalendorių. Jau dabar sakau, jis nerealus. Ir taip, aš jau vakar viską prakrapščiau ir pažiūrėjau, na, tiesiog. Kas mane pažįsta, net neabėjojo, kad taip bus, perkalbėti be šansų, todėl geriau net nevargti. Be abejonės, gruodžio mėnesį bus daug įrašų apie šį kalendorių. Dar pirkau Dove šampūnų, vyrui priemonių iš Dove, Aras skutimosi putas. Tuos dalykus, kuriuos perku visuomet, kai būna akcijos :) Ir nenufotografavau vonios druskos bei valymo priemonių ir Moters pasaulio parodos, kažkaip į kadrą nepateko, tai bala nematė :D Tikiuosi, kad ir Jūsų savaitė buvo puiki ir turininga taip pat linkiu dar geresnės ateinančios.

No comments:

Post a Comment