20/11/2016

SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #81 Artėja kalėdos: Douglas, Essence ir kiti


Sveiki, mieli skaitytojai. Į mūsų namus po truputį beldžiasi švenčių laukimas, bet dar eglės nepuošiame, vyras sako, kad nereikia per anksti nuvalkioti šventės, nes kitaip džiaugsmas pabėgs. Taip jau buvo kažkuriais metais, prisipuošiau per anksti, likus savaitei prieš šventes nuotaika pabėgo ir nebe sugrįžo. Ši savaitė man buvo labai sėkminga, nenoriu girtis, tik pasidžiaugti. Tiesa, šiais metais apskritai pradėjau kitaip apie daug ką galvoti. Pradėjau žiūrėti ne tik į save, pagalvojau, kad galiu paremti tuos žmones, kurie negali kažko įsigyti. Tai labai geras jausmas, tikiuosi, kad padėjau ne pirmą kartą, ir galėsiu tą padaryti ir kitais metais. Manau gerus darbus reikia daryti tyliai, nes juk ne dėl afišavimosi tą darai. Tikiuosi, kad kiti metai bus dar geresni, kad galėsiu padėti artimiesiems ir ne tik, žmonėms kurie negali sau kažko leisti. 

Noriu padėkoti Douglas už didelę staigmeną, mane labai nustebino, gavau labai mielą laišką. Ką noriu paminėti, Douglas ne dovanoja priemonių testavimui, jie visuomet labai gražiai supakuoja, prideda aprašymus. Labai malonu jausti tokį rūpestį. Ir beje, kiek esu užsisakiusi iš internetinės parduotuvės, viskas būna supakuota taip pat tobulai. Testavimui gavau švytėjimo suteikiančią pudrą kūnui, nuostabia paletę, kurią jau išbandžiau, blizgantį tušą ir blizgesį, du pieštukus, kurie tiesiog žėri. Apie naujienas kalbėsiu jau ateinančią savaitę. 


Taip pat nusipirkau Essence naujienas, jau radau parduotuvėje, ir labai apsidžiaugiau, kad šią kolekciją atvežė į Lietuvą. Gyvai atrodo labai įdomiai! Apie tuoletinį vandenį kalbėsime jau ateinančią savaitę.


Nusipirkau dar nebandytą micelinį vandenį iš Bipk dermatology. Pirmi įspūdžiai labai geri, man labai patinka.

Gero sekmadienio!

No comments:

Post a Comment