01/11/2016

„Sleek Makeup“ Kreminis modeliavimo rinkinys (Šviesus)


Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandien grįžtant namo vyrui sakiau: kaip gerai, kad yra tokia diena metuose, kai visi važiuoja aplankyti kapų... Todėl, kad mes dažniausiai skubame ir lekiame, štai man pusę metų prabėgo kaip viena diena, aš net nespėjau atsikvėpti. Todėl tokių dienų labai reikia. Sau prisižadėjau, kad reiks tas keliones daryti dažniau. Na, o šiandien užsimaniau papasakoti apie mane nustebinusį „Sleek Makeup“ Kreminį modeliavimo rinkinį.

Šioje nuostabioje paletėje rasite: dvi šviesinimo, bei keturias kontūravimo spalvas. Lengva tekstūra, nesudėtingai sklaidosi.

Maloni, neriebi, tekstūra, nuo vidutinio iki pilno maskavimo.

Rekomenduojame naudoti ant jau kremine pudra padengto veido.

Esant labai tamsiems paakiams būtina maskuoti prieš naudojimą atskirai.

Lengviausia išskirstyti su makiažo kempinėle

Tinka labai šviesiai/šviesiai odai.

Kaina: €12.50

http://www.dijora.lt/sleek-makeup-kreminis-modeliavimo-rinkinys-sviesus?filter_name=sleek
Jei iš pradžių aš Sleek nuvertinau, tai kuo toliau tuo labiau suprantu, kai tai gera kokybė už prieinamą kainą. Labai nustebau jog šio rinkinio pakuotė labai tvirta, su veidrodžiu, matinė, solidi. Tiesa, tokios paletės bėgant laikui išsimurzina, bet gražu, labai gražu. 

Paletėje yra šešios spalvos kontūravimui ir instrukcija, kaip tą kontūravimą atlikti. Tai labai patogu, nes jei esi pradedantis, nereikia ieškoti instrukcijų internete, viskas po ranka. Pati formulė riebi, bet sklaidosi labai gerai, neapsunkina veido. Ir svarbiausia, išlieka visą dieną. 

Gerai, kad priemonių gan nemažai, patogu su šepetėliu pagriebti reikiamą priemonės kiekį. Patogu, labai patogu tai, kad rinkinyje visos reikiamos spalvos, nuo gelsvo, rausvo ir rusvo šviesių atspalvių iki rusvų atspalvių. 

Manau priemonė labiausiai tiks normalios odos savininkėms, mano žandų oda normali, kad paryškintų sausas vietas aš nepastebėjau. Iki šiol tiesą sakant nemėgau kreminių kontūravimo priemonių, arba konsistencija nepatikdavo, arba dingdavo nuo veido iki pietų, tai kokia prasmė? :) O čia, tikrai kokybiška priemonė už prienamą kainą, rekomenduoju išmėginti ir prisijaukinti veido modeliavimą. 

No comments:

Post a Comment