NYX „mood“ lip gloss Amour lūpų blizgesys


Labas vakaras, mieli skaitytojai. Vakar ryte turėjau dar vieną „susitikimą“ su gydytojais, šį kartą pridaviau kraują. Man mano gydytoja nusprendė, kad reikia, nes visus metus nebuvau davusi, realiai net nesirgau... Ji puikiai žino, kaip nemėgstų kai ima kraują iš venos, vienok šį kartą dar ir džinsus bei megztinį susikruvinau. Na, vienu žodžiu, lėkiau namo persirengti, o šiandien noriu papasakoti apie NYX produktą, kurio ankščiau neteko matyti, kol jo negavau testavimui.Kaina: apie 6 eurus


Polybutene, Mineral Oil, C12-15 Alkyl Benzoate/Isononyl Isononanoate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citric Acid, Hydroxystearate Acid, Phenoxyethanol, Caprylic/Capric Triglyceride/Aloe Barbadensis Leaf Extract, CI 45410:1 (D&C Red 27)


Mane iš karto patraukė rožinė pakuotės spalva. Patiko minkšta tūtelė, o atidariusi aš užuodžiau... braškių kvapą! Jis labai malonus ir gundantis, visiškai ne cheminis. Dar labiau nustebau dėl to, kad blizgesys nėra lipnus. Ne lipnesnis nei vazelinas. Džiugina ir tai, kad yra beskonis.

Labiausiai nustebau dėl to, kad blizgesys drėkina lūpas, parastai tokio tipo blizgesiai jas sausina. Bet reikia pripažinti, jog dėl savo balsvos permatomos veidrodinį spindesį turinčios spalvos jis keistai atrodo ant lūpų, o dar keisčiau atrodo rezultato nuotraukose. Blizgesys turi savyje blizgančių sidabrinių dalelių, todėl lūpos atrodo putlesnės.

Priemonė ilgai ant lūpų neišlieka, maždaug po pusvalandžio jos jau nebelieka. Jei visą darbo diena juo tepliojuosi, gale jos galiu pastebėti baltą juostą per lūpos vidurį. Iš esmės nustebino, kad drėkina lūpas, bet tas efektas labiau tinkamas niolikmetėms, manau :) Kiek jaunesnėms merginoms nei aš. Bet kas patinka, tai braškinis kvapas, iš esmės juo lūpas dažau tuomet, kai noriu jog jas pabučiuotų :)

0 Komentarai