Paese ŠVIESINANTIS MASKUOKLIS "CLAIR"*


Kai šiandien šnekėjau su mama, ji iš manęs juokėsi, kai pasakiau, kad nesuprantu, kodėl tiek daug darų susikaupė į rytojaus dieną. Juk, anot jos, paskutinė metų diena ir dar penktadienis. Iš ties, šiandien galvojau, kad neseniai prie dviejų savo tikslų prisidėjau dar vieną (o vieną įgyvendinau) tai galima sakyti, kad iš vietos nepajudėjau :D Neseniai gavau visą dėžę Paese kosmetikos, dabar aktyviai viską bandau, nors, ką čia slėpti, makiažo pagrindą, maskuoklį naudoju kas dieną, visą kitą ne taip dažnai. Bet apžvalgas pradėsiu nuo maskuoklio.
Paakių maskuoklis CLAIR - maskuoja spalvinius pakitimus paakių srityje. Naudojant priemonę, puikiai pašalinsite nuovargio ar nemigos pėdsakus!

Lengvos, kreminės konsistencijos priemonė puikiai susilieja su trapia paakių oda. Sudėtyje esančios perlų mikrodalelės suteikia švytėjimo ir optiškai sumažina šešėlius po akimis.

Kiekis 6 ml.

APGAUK NUOVARGĮ SU CLAIR!

Kaina: 14,19 €
Svarbiausias dalykas, kurį skubu paminėti, tai maskuokio spalva. Ji labai šviesi, todėl puikiai man tinka. Tai skystas maskuoklis, paakiams iššviesinti, kadangi jo spalva šviesi, jis neturi nei gelsvo nei rausvo atspalvio, tai jis daro gerai.

Maskuoklio pakuotė tvirta, užsidaro sandariai, o štai aplikatorius man sukėlė sumaištį galvoje. Tai teptukas, kurį prieš įkišant atgal į pakuotę reikia stebėti, jei nenori likti be maskuoklio. Bet, dengia ir aplikuoja jis gerai, šereliai nėra šiurkštūs.

Produktas bekvapis, tinka jautriai odai. Laikosi visą darbo dieną, bet ji reikia užbaigti (užsetinti) su biria pudra, kitaip jis subėgs į raukšles. Teisybės dėlei, būtina pridurti, kad jo sluoksniuoti neišeis, todėl labai tamsių ratilų jis neužmaskuos... Bet, mano poreikiams jo tikrai užtenka.

0 Komentarai