03/12/2016

Raudondvario dvaro parkas laukia Jūsų!


Tik grįžus iš Megos lėkėme prie mūsų eglutės. Mūsų - mes gyvename Kauno rajone, Raudondvario taip vadinamam kaime :) Anoks čia kaimas, bet dabar noriu Jums papasakoti kokia žiemos pasaka čia Jūsų laukia. Manu, kas yra čia buvęs bent kartą, pritars man, kad tai nereali vieta, į kurią norisi vis sugrįžti.

Įėjus pro vartus kairėje mūsų laukia eglutė


Bet dar pasidairykime aplink, šiais metais mes nustebome, nes praėjusiais tiek girliandų nebuvo. Remėjams prisidėjus, šis parkas atrodo dar nuostabiau, lyg lytų žvaigždėmis.


O čia yra TA vieta, kur visiems rekomenduoju nueiti išgerti kavos. Raudondvario oranžerijoje veikia puikus restoranas, jie gamina nerealią latę, nė karto nesiskundžiau. Puikus maistas, desertai. O aplinka ir aptarnavimas iš vis nerealūs. Galbūt parengsiu dar vieną fotoreportažą kai kitą kartą eisime ten gerti kavos :)


Buvo nešilta, todėl kas vyksta dešinėje pusėje jau nebežiūrėjome, pasukome į kairę, prie senųjų arklidžių ir eglutėsNemokama čiuožykla labai patinka vaikams :) Atviros durys Jus kviečia į... cukrainę!Viskas einame į vidų, nes šalta. :D Čia ne ką prastesnė aplinka nei Restorane, Cukrainė grynas konkurentas :) Tik užkandžiai man pasirodė įdomūs, eidama prie blynelių su daržovėmis galvojau, kad bus churos. Na, toks desertas su šokoladu. Et. Po to abu su vyru galvojome, kad jie bus šilti, nesvarbu, kad buvo šaldytuve :D Turbūt smegenėles truputi apšalo ;D


Gerai, kad turėjome arbatos.


Ir šildantį šildytuvą šalia.


Čia taip pat įrengta Stebuklinga prakartėlė. Dėl visa ko sugalvojau norą. Du.Dar sutikome besmegenį, Kalėdų senelį ir Snieguolę. Galvoju, kad vaikams tai turėtų itin patikti.


Kai pasivaikštai svarbiausias punktas turbūt būna paskutinis rodyklėje. O jei rimtai, tai buvo pilna žmonių, apie 19 valandą jų vis dar daugėjo, todėl tikrai nesijautėme vieniši. Jei nebuvote Raudondvario dvare, būtinai atvažiuokite, nesvarbu ar dieną ar vakare, o geriau ir dieną ir vakare, nes įspūdžiai bus skirtingi!

No comments:

Post a Comment