THE RITUAL OF LIGHT kvepianti žvakė


Labas vakaras, mieli skaitytojai. Žinote, be ko neįsivaizduoju idealaus sekmadienio vakaro? Taip, be vonios. Užsidegu žvakių, prisipilu putų arba įsimetu vonios bombą ir mėgaujuosi ramybe. Deja, bet man šį sekmadienį to padaryti nepavyko, galvojau tai paliksiu šiandienai, bet darbas darbą veja, nėra kada, manau būtinai tai padarysiu kitą sekmadienį. 
Riboto leidimo kvepianti The Ritual of Light žvakė.

Mėgaukitės net 50 valandų skleidžiamu aromatu.

Kvepianti žvakė su saldžiuoju apelsinu ir cinamonu suteiks artėjančių Kalėdų aromatą.

Patarimas: kad sustiprintumėte skleidžiamą aromatą, naudokite ir The Ritual of Light kvapniąsias lazdeles.

Kaina: 18.50 €


Kur pirkti: Rituals... parduotuvėje Panoramoje Vilniuje, Megoje Kaune arba internetu. 
Įsijungėme CNN, oho, naujienų šiandien tikrai daug... Realiai girdėjau tik viena ausim diena apie Vokietiją, o visą kitą sužinojau tik dabar. Po tokių įvykių belieka tik eiti į vonią, prisipilti putų ir užsidegti žvakę :) Realiai ši Rituals... žvakė keliauja su manimi visur kur esu, ar kambaryje ar vonioje, aš ją pasiimu.

Žvakių mylėtojos žino, kad žvakė žvakei nelygi. Rituals... žvakės pliusai: sunkus, tvirtas stiklinis indas, todėl nereikia rūpintis tuo, kad išbėgs vaškas, žvakė tikrai kvepia, cinamonu ir apelsinais. Tai toks šiltas ir malonus žiemiškas kvapas, kuris iš karto primena apie Kalėdas.

Žvakė pakankamai didelė, skleidžia nemažai šviesos. Iš tikro, aš niekada nebūčiau pagalvojusi, kad taip malonu kai visas vonios ritualas kvepia vienu kvapu, ir žvakė ir kūno šveitiklis bei dušo putos, o dar kai arbata iš tos pačios serijos, tiesiog pamiršti viską ir atsipalaiduoji.

0 Komentarai