THE RITUAL OF LIGHT TEA atpalaiduojanti žolelių arbata


Tiesą sakant, nebuvau atkreipusi dėmesio į tai, kad Rituals... tai ne tik kūno priemonės, kvapai namams, bet ir... arbatos. Rituals... turi kelias skirtingas linijas, jos skirtos skirtingiems metų laikams. The ritual of light tai linija skirta šaltajam laikotarpiui. Arbata skirta sušilti, atsipalaiduoti po darbų.Tai žolelių arbata, o tiesą sakant pagrindinių smuiku grojantį jaučių saldymedį.The Rituals of Light  - tai atpalaiduojanti žolelių arbata su saldžiuoju apelsinu ir cinamonu.
Arbatos sudėtyje esančios natūralios žolelės puikiai tiks vakarui.
Mėgaukitės išsikirtiniu  arbatos skoniu jau šiandien!

Kaina: 4.50 €
Kur pirkti: Rituals... parduotuvėje Panoramoje Vilniuje ir Megoje Kaune arba internetu:

http://www.rituals.lt/jaukiems-namams/arbatos?product_id=497FENNEL (pankoliai), ROSEHIP PEELS (erškėtuogių žievelės), BLACKBERRY LEAVES (gervuogių lapai), APPLE PIECES (obuolių dalelės), GINGER (imbieras), ORANGE PEELS (apelsinų žievelės), CHAMOMILE BLOSSOMS (ramunėlių žiedai), VERBENA (verbena), CINNAMON (cinamonas), LIQUORICE ROOT (saldymedžio šaknis), LIME BLOSSOM (laimo žiedai), BLACK PEPPER (juodieji pipirai), LAVENDER BLOSSOMS (levandų žiedai), FLAVOUR (skonis), ROSE PETALS (rožių žiedlapiai), ORANGE BLOSSOMS (apelsinų žiedai).
Arbata supakuota kartoninėje dežutėje, tiesą sakant, pastebėjau vieną minusą. Suprantu, kodėl Rituals... turi ir metalinių dėžučių arbatai, nes man po intensyvaus kartoninės dėžutės naudojimo jau norisi kažko tvirtesnio. Neįprasta kvadratinė formą sąlygoja ir tai, kad dėžutės dugnas nelabai tvirtas. Bet mane tiesiog papirko pakuotės puošnumas, viduje auksinė spalva, o patogiausia tai, kad arbata sudalinta trikampiais maišeliais.

Labai neįprasta Rituals... logotipą matyti ant arbatos maišelio etikečių :) Pati arbata skirta vakarui, ji labai aromatinga, jaučiu saldymedžio saldumą. Jau po pusvalandžio išgėrus ją pajuntu ramybę ir jaučiuosi atsipalaidavusi, pasimiršta dienos bėdos. Labai tinka su šokoladu ir sausainiais :) Tai tikrai šaltojo laikotarpio arbata.

0 Komentarai