Douglas WET & DRY EYESHADOW Color Impact*


Sveiki, mieli skaitytojai. Tikiuosi, kad sveiki :) Man tiesą sakant šiandien diena blogiausia per kokius 2 metus, nes visą praleidau lovoje, ir tikrai nepamenu, kad per 2 metus būtų buvę taip blogai per mėnesinius džiaugsmus. Ir taip jau gavosi, kad visą dieną kai nemiegojau  girdėjau viena ausimi apie tą berniuką. Šiaip jau aš stengiuosi lietuviškų televizijos kanalų nežiūrėti, nes mano nuomone jie nieko gero neduoda, bet šiandien nepajėgiau nusivilkti iki televizoriaus pulto, o ir šiaip buvo vienodai. Ką aš apie tai manau? Apskritai manau, kad Lietuvos valstybė nesugeba užtikrinti žmonių saugumo. Ir tai sakau iš savo labai senos patirties. Vienok, atėjau rašyti blogo, nes noriu kiek prasiblaškyti, bet norėjau ir pasisakyti šiuo klausimu. Gerai, o dabar apie tai, apie ką visada esame įpratę skaityti mano bloge - kosmetiką :)

Wet & Dry Eyeshadow

Akių šešėliai

Mėgaukitės atradę ryškių pigmentų turinčius akių šešėlius Wet & Dry.

Siekdami atskleisti jūsų akių žavesį, siūlome dešimt atspalvių!

Šią priemonę renkasi makiažo specialistai:

„Man patinka ryškios spalvos jau pirmą kartą padengus. Tekstūra yra labai universali, ją galima keisti ir eksperimentuoti iki begalybės. Jauskitės laisvi maišydami spalvas. Prieš tepdami akių vokus, sumaišykite jas ant išorinės plaštakos pusės.

Aš dažnai naudoju akių makiažo pagrindą, kad makiažas ilgiau išliktų. Išbandykite vokų pudrą Primer&Finish, ji dar veiksmingesnė!“

Rekomenduojama tiems, kas nori:

- trokštamos ryškios spalvos efekto;

- eksperimentuoti su spalvomis, kad pabrėžtų stulbinamą akių liniją!

Rezultatas:

- makiažo efektai, kuriuos galima pritaikyti prie norimo įvaizdžio: nuo natūraliausio iki ryškiausio;

- galimybė naudoti šešėlius Wet & Dry vietoj akių kontūro pieštuko.

Grožio patarimai

Su akių šešėliais Wet & Dry galėsite sukurti tokį efektą, kokio tik panorėsite! Norėdami švelnesnio įspūdžio, spalvai padengti naudokite sausą šepetėlį. Jei norite ryškaus makiažo, spalvą tepkite drėgnu teptuku.

Pranašumas

• Prieinama kaina

• Skirtingi makiažo rezultatai: nuo natūralumo iki ryškumo, atsižvelgiant į jūsų norus!

• Daili pakuotė su dviem akių šešėlių teptukais

Talpa: 2,5g

Kaina: 12,99 €Paprastai mono šešėliai nėra ta kosmetikos priemonė, kurią trauktų išbandyti. Bet ne šį kartą, šį kartą pakuotė atrodo tikrai įdomiai, o ir užrašas, kad šešėlius galima naudoti ir šlapius ir sausus gundo.  Labai keistas dizaino sprendimas, į mono šešėlius įtraukti ir veidrodėlį, tačiau taip pakuotė atrodo dar geriau :) Kas man keista tai papildoma tuščia vieta prie dviejų šepetėlių, niekaip nesuprantu, kam ji?

Pati pakuotė atrodo tvirta ir kokybiška, solidi. Tokia pakuotę patogu įsidėti į kelionę, nes žinai, kad nieko neatsitiks, neatsidarys, ar kitaip nesusigadins. 


Šešėlių spalva priklauso nuo naudojimo būdo. Sausi - labiau į rusvumą, o naudojant šlapius atsiskleidžia violetinis tonas. Šešėlių užbaigimas – satininis, pigmentacija nepriklausomai nuo panaudojimo būdo labai stipri. Jei naudoju šlapiai, pasitelkiu MAC PREP+PRIME priemonę, kurios užpurškiu ant šepetėlio prieš tepant šešėlius.

Šešėliai labai minkšti, puikiai dengiasi ir sklaidosi. Su šešėliu baze laikosi visą darbo dieną. Rinkoje yra net penki šių šešėlių atspalviai ir visi man labai gražūs, ypač melsvi. Kadangi galima reguliuoti šešėlių intensyvumą, galime tepti tiesiog ant voko arba nubrėžti pravedimą. 

Man šešėliai tikrai patinka, tik turiu pastebėjimą, kad kaina kiek aukštoka kaip už vienus šešėlius. Bet aišku, kiekis nemažas, panaudojimo galimybės plačios, bet vistiek, spalvos labai gražios, o kelių šešėlių už tokią kainą neprisipirksi, nors norėtųsi, nes tikrai verta ;)


0 Komentarai