Rituals... THE RITUAL OF LIGHT kūno šveitiklis*


Labas vakaras, mieli skaitytojai. Ne taip seniai aš susipažinau su tikslo siekimo priemonėmis, apie vieną iš jų šiandien ir noriu Jums papasakoti... Darbo kabinete kabo lenta, kurioje mes žymimės užduotis ir jos pagalba nusistatome teminus, kada jas atliksime. Iš karto supratau, kad sunkiausia man bus įsivertinti, per kiek laiko aš atliksiu vieną ar kitą užduotį... Viskas atrodo paprasta, kol nepradedi gilintis. Dažniausiai net ne nuo vienos tavęs priklauso kaip greitai viską padarysi. Bet šiandien aš apie tai, kaip svarbu susidėlioti tikslus. Bet tikslus reikia kurti tikslingai. Žinau, kad skamba keistai, apie tai plačiau papasakosiu kitą kartą. O šiandien papasakosiu apie Rituals... kūno šveitiklį. Žinot, pirmą kartą kai pasiėmiau jį testuotį, pagalvojau, na na, užmesiu akį į sudėtį. Ir likau apstulbinta, cukraus pagrindas ir vien aliejai! Daug aliejų! Tikrai, apie tokios nerealios sudėties produktą kalbėti dar ir kaip verta.
Pradėsiu nuo to, kad su Rituals... mane sieja istorija :) Mano pirmasis atsiliepimas apie Rituals... buvo 2014 metais, tuomet pasakojau apie itin istrigusį produktą. Man tai buvo kažkas naujo, dušo putas mačiau pirmą kartą. Neseniai viena skaitytoja paklausė, o kaip naudoti putas? Susimasčiau, kad turbūt reikia paaiškinimo, jei tokį produktą matai pirmą kartą. Tai putos skirtos naudoti kaip dušo želė, užsipurški ant kempinės, gelio pavidalo produktas tampa putomis, tuomet prausiesi įprastai ir mėgaujiesi :)


Prabangus kūno šveitiklis su organiniu cukrumi ir natūraliais aliejais.
Specialiai sukurtas, kad maitintų, gaivintų sausą odą.
Saldusis  apelsinas ir cinamonas suteiks artėjančių Kalėdų aromatą.
Naudokite kūno šveitiklį kartą ar du per savaitę ir mėgaukitės glotnia bei elastinga oda.

Kiekis: 375 g
Kaina: 19.50 €
Kur pirkti: Rituals... parduotuvėse Kaune (Megoje) ir Vilniuje (Panoramoje)  arba internetu.

http://www.rituals.lt/kolekcijos/the-ritual-of-light-kolekcija?product_id=458
SUCROSE (emulsiklis, emulsijos stabilizatorius), ETHYLHEXYL STEARATE (minkštiklis, kondicionuoja odą), ISOPROPYL MYRISTATE (minkštiklis, drėkiklis), CARTHAMUS TINCTORIUS (HYBRID SAFFLOWER) SEED OIL (saulėgrąžų), PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL (avokado aliejus), PARFUM/FRAGRANCE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL (Saldžiųjų migdolų aliejus - minkštiklis, kondicionuoja odą), ARGANIA SPINOSA (KERNEL) OIL (Argano aliejus - drėkiklis, minkštiklis, saugo, ramina odą), MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL (Plačialapės makadamijos riešutų aliejus - odos ir plaukų kondicionierius, minkštiklis), SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA SEED) OIL (kininių simondsijų sėklų aliejus - kondicionuoja odą ir plaukus, minkštiklis, skatina odos atsinaujinimą, klampumo reguliavimo medžiaga), CITRUS AURANTIUM DULCIS (SWEET ORANGE) OIL (apelsinų aliejus), CINNAMOMUM ZEYLANICUM (CINNAMON) BARK OIL (cinamono), TOCOPHEROL (vitaminas E), HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (Saulėgrąžų sėklų aliejus - minkštiklis, kondicionuoja odą, sukuria apsauginį sluoksnį), CINNAMAL (kvapų sugėriklis), CITRONELLOL (kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis), COUMARIN (kvapų sugėriklis), LINALOOL (kvepalų ingredientas, dezodorantas), BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL (kvepalų ingredientas), LIMONENE kvapiklis, tirpiklis.
.Visa the ritual of light kolekcija pasižymi šventišku, žiemišku dizainu. Šveitiklio pakuotė didelė, masyvi, itin gražus aukso spalvos dangtelis, su įspaustomis raidėmis kurios perduodą žinią - rituals... ritualas apjungia kūną ir sielą, įsivyrauja harmonija :) Žavumo prideda ir spindintys burbuliukai, atrodo, jog buvo kurta aliuzija į nakties dangų, kuriame sušvinta Rituals... žvaigždė.

Pati šveitiklį sudaro cukrus, galybė aliejų, todėl kai nusišvieti lieka aliejaus sluoksnis ant odos. Todėl tai tikrai žiemiškas produktas :) Šveitiklis ne tik gerai nušveičia, negriaužia (man kai kurie druskos šveitikliai griaužia odą), itin gerai maitina ir drėkina odą.

Galiausiai, bet ne paskiausiai, šveitiklis turi nuostabų, šiltą, žieminį cinamonu kvepiantį aromatą. Jis pasklinda po visą vonią, todėl aš džiaugiuosi, kad turiu kelis šios linijos produktus, patikėkite, tikrai smagu praustis vienu kvapu kvepiančiais produktais, pajunti tikrą komfortą, kai nešokinėji nuo cinamono, prie gėlių ir dar kokių citrinų :D

Man tikrai įsiminė šis šveitiklis, aš labai tikiuosi, kad Rituals... padarys išvadą ir sukurs arba adaptuos šį šveitiklį įprastai linijai, nes šis yra riboto leidimo, o internetinėje sveitainėje jo jau nebėra ir dideliam mano liūdesiui aš jį jau ne tik, kad įpusėjau, bet ir artėju prie pabaigos :( Bus liūdna, jei negalėsiu pakartoti, nes cinamono kvapą aš tiesiog dievinu.

0 Komentarai