27/02/2017

DOUGLAS MAKE UP VALENTINES DAY LOOK 2017 ILLUMINATING POWDER Švytėjimo suteikianti kompaktinė pudra*


Puikiai suprantu, kad Bobbi Brown skaistalus nusipirkti gali ne kiekvienas, ne kiekvienam ir reikia tokios nepigios kosmetikos... Todėl šią savaitę rašau dar apie vienus skaistalus, kurie tikrai sužavėjo. Faktas, kad papirko rožinė spalva, bet dar vienas faktas ir tas, kad likau nustebinta rezultatu. Susimaišiusios spalvos atrodo itin natūraliai. o rezultatas laikosi visą dieną.
Valentines Day Look 2017 Illuminating Powder 

Švytėjimo suteikianti kompaktinė pudra

Visų tipų odai.

Nuostabi vertinga priemonė, skirta išryškinti natūraliam spindesiui ir gražiam veido švytėjimui. Odos spalva paryškinama grynos tviskančios spalvos pliūpsniu ir magišku spalvų žaismu.

Talpa: 8g

Kaina: 14,99 €
Douglas skaistalai sudaryti iš 3 skirtingų spalvų, kurios iš ties pakankamai skiriasi. Tai persikinė, rožinė ir aukso spalvos shimeris... Prieš bandydama galvojau, kad galima bus naudoti kiekvieną atskirai, bet tiesą sakant, patogiausia sumaišyti.

Sumaišius gaunasi natūrali švelni spalva, man patinka, kad neatrodo perspaustai... Blizga, bet ne per daug. Ir labai svarbu, kad išlieka visą dieną. Sakyčiau, Douglas galėtų paleisti daugiau spalvų, nes dabar tokia labiau į rožinę, o norėtųsi ir persikinės... Nes produktas tikrai super, nustebino kokybę.

Čia pakuotė gan paprasta, plastikinė, be veidrodėlio. Bet todėl nebaisu nešiotis rankinėje, ji pakankamai tvirta. Smagu, kad už pakankamai neaukšta kainą galima įsigyti kokybišką produktą.

No comments:

Post a Comment