Douglas MAKE UP DUAL TIP CONTOUR BRUSH Dvipusis veido kontūravimo šepetėlis*


Labas vakaras, mieli skaitytojai. Šiandien buvo pakankamai rami diena, ypač ramus vakaras, kuo aš labai džiaugiuosi. Pagaliau gavau progą pailsėti ir atgauti jėgas po savaitės, o kol ramiai žiūrime filmą užsimaniau pabloginti apie dar vieną šepetėlį :) Užsivedžiau pasakoti apie juos, tiesą sakant, patiko :) Nors buvau suplanavusi kalbėti apie šampūną, po to apie nepatinkantį veido prausiklį, šiandien atkeliavęs siuntinys įspyrę į užpakalį ir neatprašyti šio šepetėlio būtų tiesiog nuodemė :) Kodėl taip sakau, sužinosite ryt. O šiandien noriu papasakoti apie labai patinkantį Douglas kontūravimo šepetėlį, tiesą sakant niekada nemaniau, kad dvipusiai šepetėliai gali būti tokie faini ir patogūs naudoti :)

Dual Tip Contour Brush

Dvipusis veido kontūravimo šepetėlis

Šis dvipusis šepetėlis skirtas veido kontūravimui/modeliavimui. Puikiai tiks naudojant bronzantą, skaistalus ar švytėjimo suteikiančias priemones. Šepetėlio pagalba lengvai paskirstysite kosmetikos priemones ant Jūsų odos, išryškinsite veido kontūrus. 

Talpa: 1vnt.

Kaina: 14,99 €


Tik gavusi Douglas šepetėlių apsidžiaugiau, nes jau buvau vieną bandžiusį. Douglas advento kalendoriuje buvau radusi šepetėlį antakiams, kurį naudoju su mielu noru. Todėl, čiupau bandyti ir gautus :) Vienas iš jų, daugiafunkcinis viedo kontūravimo šepetėlis.

Man labai patinka daugiafunkcinės priemonės. Jei jos dar ir geros, tuomet iš vis puiku :) Šis šepetėlis prie gerų :) Visų pirmą, šepetėlio kotelis - metalinis, tvirtas, šereliai tankūs ir švelnūs. Viena šepetėlio pusė skirta kontūravimui, skaistalams, bronzantui ir hailaiteriui. Kita pusė – priemonių suliejimui, kuri iš tiesų daro stebuklus :)

Pasakysiu atvirai, visada galvojau, kaip gali būti geras šepetėlis, kurio vieni šereliai trupesni, kiti ilgesni. Bet pasirodo gali, dėl skirtingo šerelių ilgio jis puikiai sulieja priemones, kurios jau yra ant veido, o dažnai aš tiesiog naudoju tik jį ir tiesiog su juo dengiu priemones ant veido. Na, truputi suvėliau čia, bet manau, supratote, ką norėjau pasakyt :)

Šepetėlis išsiplauna labai greitai, išdžiūsta taip pat greit.

Reziumuojant, šį kartą palyginsiu šepetėlių kokybę. Aš šį Douglas šepetėlį drąsiai lyginu su Real Techniques, nes kokybė tikrai nustebino ir mielai jį naudoju kas dieną :)

0 Komentarai