19/02/2017

L`oreal pure clay mask valomoji kaukė 3 GRYNIEJI MOLIAI + EUKALIPTAS*


Sveiki, mieli skaitytojai. Bandau atsigauti, jaučiuosi jau geriau, nebe komoje :) Tačiau, dabar vargstu su veido oda, nes OMG, kiek ji per šią savaitę iškentė ir siaubingai išsausėjo... Šiandien sapnavau keistą sapną, kad man dainuoja kažkoks garsus dainininkas, sėdžiu priešais minią žmonių, o galvoju apie... Savo veidą. Ir apie tai, kaip baisiai turėtų per makiažo pagrindą prasimušti mano išsausėjusi veido oda, o tokių vietų šiuo metu nemažai. Labiausiai nukentėjo mano nosis (ir tebekenčia), nes dar vis turiu didelę slogą. Žodžiu, pas mane dabar tikra sacharos dykuma ant veido, o į pagalbą ateina visos turimos veido kaukės, šveitikliai ir drėkikliai. Darau viską, kad ryt atrodyčiau panašesnė į žmogų :) Pastarosiomis dienomis nepaprastai džiauguosi Loreal kaukėmis. Gerai tai, kad jų kiekis pakankamas, ir užtenka ne tik porai kartų. Jei juodoji kaukė man patiko mažiausiai tai ši ir raudonoji patinka labai, apie raudoną jau rašiau, todėl dabar papasakosiu apie šią.
Riebiai ir blizgiai odai.

Odai su užsikimšusiomis poromis ypač veiksminga gryno molio ir eukaliptų kaukė, kuri išvalo odą ir suteikia jai matinį atspalvį vos per 10 minučių. Mūsų nauja odos priežiūros formulė su raminamaisiais eukaliptais švelniai ir gaiviai puoselėja odą, o veiksmingas grynas molis įsiskverbia giliai į odą ir pašalina nešvarumus bei atkemša poras. VALOMOJI molio kaukė puikiai tinka blizgiai ir riebiai odai – ji tampa skaistesnė, matinio ir gaivaus atspalvio.


REZULTATAI
Oda iš karto atrodo švaresnė ir sveikesnė. Oda atrodo mažiau blizgi, sumažėja riebalų perteklius. Poros visualiai mažesnės, oda nėra išsausinta. Naudojant nuolat, oda atrodo gyvybinga ir atgaivinta. Veido atspalvis gaivesnis.

Kaina: apie 10 eurų

Kur pirkti: Droge, Eurokos.


aqua (vanduo), kaolin (kaolinas-absorbentas, šveitiklis, tūrio mažinimo medžiaga), montmorillonite (minkštas molio silikatas, absorbentas, šveitiklis, emulsiklis), silica (mineralas, absorbentas, drumstiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), lecithin (odai identiškas ingredientas,drėkikls, minkštiklis, emulsiklis, skatina odos atsinaujinimą), polysorbate 20 (PAM), butylene glycol, propylene glycol (tirpiklis, drėkiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), oryza sativa starch (Ryžių krakmolas - sugėriklis, rišiklis), eucaliptus globulus leaf extract (Rutulinių eukaliptų lapų ekstraktas - tonikas, valiklis, dezodorantas, pasižymi antibakterinėmis savybėmis), glycerin (minkštikliks), moroccan lava clay (klampumo reguliavimo medžiaga, absorbentas), caprylyl glycol, citric acid (citrinos rūgštis), xanthan gum (PAM), methylparaben (konservantas), phenoxyethanol (konservantas), chlorphenesin (konservantas), cL 61570, iron oxides (pigmentai), linalool (kvepalų ingredientas), geraniol (kvapiklis), coumarin (kumarinas), citronellol (kvepalų ingredientas), parfum.

Netrukau suprasti, kodėl man ji taip prie širdies. O gi, joje yra eukalipto. Man paskutiniu metu jis itin patinka. Bet gal reiktų pradėti nuo poveikio, o jis tikrai yra: kaukė valo, šviesina odą. Visiškai matinė gal ir netampa, bet šviesesnė, mažiau blizgi ir skaistesnė tai tikrai.

Džiugu ir tai, kad kaukė tinka jautriai odai. Todėl galiu ją tepti ir ant savo žandų. Dar viena gera žinia, ši kaukė neišsausina veido odos, nesijaučia nemalonaus tempimo. Ji mažiausiai apdžiūsta būdama ant veido iš visų trijų kaukių (nežinau, kaip jūs, bet aš nelabai mėgstu tą jausmą, kai jauti, kad ant tavęs kažkas stingsta). Tuo pačiu ir nusivalo greičiausiai. Net gi jaučiu, kad kaukė kažkiek padrėkina veido odą.

Iš esmės tai būtų 10 balų, bet labai  norėčiau, kad sudėtyje nebūtų parabeno ir kumarino, tas fenoksietanolis - tiek to, bet dar ir be jo būtų tobula. Apskritai, man ši kaukė labai patinka, smagu, kad veikia ir dar geriau, kad neerzina odos.

No comments:

Post a Comment