Naujiena – „Nutrilite Phyto2GO“ vitaminų gėrimas*


Sveiki, mieli skaitytojai. Tikiuosi, kad jūs sveiki :) Taip, aš sergu jau trečią savaitę, jau geriau, bet ne visiškai. Faktas, kad stoja darbai, o aš noriu atgauti jėgas kuo greičiau... Nes sirgti jau labai pabodo. Žodžiu, galvoju, kad gal ne tik man vienai sunkus šis periodas, ir noriu pasidalinti tuo, ko griebiausi norėdama pagerinti savo savijautą... Šiandien aš papasakosiu trumpai kas ir kaip, o kai išgersiu visus kamštelius, pasidalinsiu pojūčiais. Tiesą sakant, aš labai nemėgstų vitaminų, papildų, tiesiog neprisiverčiu jų gerti... Bet šie vitaminai kitokie, net aš juos geriu...

Naujiena – „Nutrilite Phyto2GO“ vitaminų gėrimas


„Nutrilite Phyto2GO“ – inovatyvus gėrimas, aprūpinantis organizmą vitaminu C ir cinku. Tiesiog pasukite kamštelį ir stiprinkite imuninę sistemą, kad ir kur beskubėtumėte.

Didžiausias iššūkis šiandieniniame skubančiame ir nieko nelaukiančiame pasaulyje – suderinti darbą ir laisvalaikį, o tuo pačiu metu išlikti sveikam ir energingam. Todėl, atitikdamas šiuolaikinius lūkesčius, pirmaujantis pasaulyje vitaminų ir maisto papildų prekės ženklas „Nutrilite“ pristato vitaminų gėrimą „Phyto2GO“. Virš 80 metų su maisto papildais dirbantys „Nutrilite“ specialistai nuolatos atnaujina gamybos sprendimus, tobulina geriausios kokybės produktus ir pritaiko juos besikeičiantiems žmonių poreikiams.
„Nutrilite Phyto2GO“ – tai itin patogus būdas lengvai ir greitai atsigaivinti bei pastiprinti organizmą nesutrukdant savo dienotvarkės. Gėrimo sudėtyje nėra konservantų, jis praturtintas 45 mg vitamino C iš Brazilijoje užaugintų Acerola vyšnių, stiprinančių imuninę sistemą, bei 2,6 mg cinko, kuris apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso. Sudėtį papildo mėlynių, juodųjų serbentų, šeivamedžio uogų ir vynuogių mišinys.

Specialus „Nutrilite Phyto2GO“ kamštelis sukurtas taip, kad gėrimas šiais ingredientais būtų prisotintas paskutinę akimirką prieš juo mėgaujantis. Vandeniu pripildykite daugkartinio naudojimo buteliuką iki ant kaklelio pažymėtos linijos, uždėkite kamštelį ir pasukite. Mažiau nei 10 kalorijų turintys ingredientai akimirksniu susimaišys su vandeniu ir suteiks gėrimui gardų granatų ir acai uogų skonį.

„Nutrilite Phyto2GO“ liniją sudaro du vienas kitą papildantys produktai:
Pradinis rinkinys su 6 kamšteliais ir 355ml daugkartinio naudojimo buteliuku;
Papildymo rinkinys su 24 kamšteliais.

Rekomenduojama norma: iki 3 kamštelių per dieną. 

Preliminari startinio rinkinio kaina: 25,79 Eur.

Aš puikiai suprantu, kad turiu susiimti ir pradėti daugiau sportuoti, nevalgyti 23 valandą vakaro (taigi iš ten mano bėdos su skrandžiu), labiau rūpintis savimi, o ne tik pinigų uždirbimu... Nes vistiek galiausiai esu priversta sustot ir atsikvėpti. Žodžiu, istorija tokia, kad Amway man pasiūlė išbandyti naujuosius vitaminus, aš susigundžiau, nes man patinka granatai. Galvoju, turėtų būt skanu :)

O esmė tokia, mano rinkinyje yra daug kartinio naudojimo buteliukas (realiai gertuvė, nes galima plauti indaplovėje) ir 6 kamšteliai. Reikia į buteliuką pripilti vandens, tada užsukti pridėtą kamštelį ir pasuktį į kitą pusę, tuomet išbėga koncentruotas skystis prisotintas vitaminų. Aš pirmą kartą vandenį pyliau po to, todėl paskutinėje nuotraukoje matome kiek yra koncentrato.

Kodėl man patinka ši naujovė? Nes tai ne tabletės, kurias aš  beveik visada pamirštu išgerti, geriu jau tuomet kai mane puola ligos, ne šnypščiančios tabletės, kurių skonio aš tiesiog negaliu pakęsti... Realiai aš nuolat nešiojuosi kokius nors vitaminus, bet ar geriu? Ne. Nes tiesiog neprisiverčiu. Bet svarbiausias klausimas manau yra – ar skanu? 

Tiesą sakant, skaniau nei visi kada nors ragiauti vitamininiai gėrimai. tik man truputi per daug stevios saldumo, bet aš manau, kad esu tas 1 procentas žmonių, kuriems per daug, nes skonis tikrai neblogas. Geriausia dalis ta, kad gali užsimiršti, kad geri vitaminus, bet tuo pačiu juos gerti ir taip stiprinti organizmą. 

Man labai patinka ši naujovė, rekomenduoju išbandyti, juk pavasarį reikia stiprinti imunitetą.

1 Komentarai

  1. Pritariu, kad imunitetą turim stiprinti ne tada, kai jau susergam, bet prieš susirgdami. Aš turiu mažus ritualus ir pavasarį, ir rudenį - padidinų vitaminų kiekį ir visuomet vartojų maisto papildus. Nebūtina to daryti ištisus metus, tačiau ruduo ir pavasaris, man atrodo, tokios esminės ribos.. Maisto papildai pigiau tikrai negu vėliau vaistai nuo kažkokios ligos - čia faktas.. Šis gėrimukas labai neblogai atrodo ir sudėtis gera - reikės pasidomėti :) Ačiū ir sveikatos!

    AtsakytiPanaikinti