Schaebens šveičiamoji veido kaukė* ribotas leidimas


Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandien galvoju apie tai, kad maloniausia yra daryti sau, kažką savo... Turbūt tuomet ir sekasi geriausiai, nes negaili nei laiko nei pastangų. Taip, kalbu apie blogą :) Tai yra visiškai vienintelė veikla kuri mane džiugina 100 procentų, kitos taip patinkančios dar neradau. Darbas lieka darbu :) Neseniai gavau laišką, jame buvo atvirukas ir šveičiamoji braškinė kaukė :) Schaebens išpranašavo pavasarį :) Beje, nepamiršote, kad šiandien užgavėnės? :) 
Kaina: apie 2 eurus
Kur pirkti: Drogas, Eurokos, Maximoje ir kitur kur parduodama kosmetika.aqua, cetearyl alcoholm (minkštiklis)propylene glycol (tirpiklis)c12-15 alkyl benzoate (minkštiklis)decyl oleate (tirpiklis)glyceryl stearate (minkštiklis)silica (mineralas)sorbitol (drėkiklis)glycerin (minkštiklis)titanium dioxide (UV absorbentas, drumstiklis, kosmetinis dažiklis), actinidia deliciosa fruit extract (kivių ekstraktas)ascorbic acid (vitamino C forma, antioksidantas, reguliuoja pH, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, skatina kolageno gamybą, keratolitikas, šviesina odą)fragaria vesca fruit extract (paprastųjų žemuogių ekstraktas - kondicionuoja odą, šviesia odą, pasižymi sutraukiamuoju poveikiu)glycolic acid (keratolitikas, reguliuoja pH, šviesina odą)tocopherol (vitaminas E)benzoic acid (konservantas)disodium phosphate (emulsiklis)ethylhexylglycerin (minkštiklis), parfum, phenoxyethanol (konservantas)potassium phosphate (reguliuija ph)potassium sorbate (konservantas)sodium benzoate (konservantas), sodium cetearyl sulfate (PAM)Sodium Chloride (druska - klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį)sodium hydroxide (reguliuoja PH), sodium lactate (drėkiklis)sorbic acid (konservantas)tetrasodium glutamate diacetate (chelatorius), xanthan gum (saugus)CI 16255 (raudonas kosmetikos dažiklis).


Schaebens kaukės yra mėgiamiausios mano vienkartinės kaukės. Man labai patinka šviesinamoji ir purvo kaukės, stengiuosi jų turėti savo kosmetikos stalčiuje. Man patinka tai, kad kaukės nėra brangios, o rezultatas – puikus. Nereikia nei sakyti, kad labai apsidžiaugiau gavusi laiškelį su naująją, riboto leidimo kaukę.

Ko gi nevilios braškės, aš nekantravau ją išbandyti :) Rožinė pakuotė norą paskatino dvigubai. Didelis pakuotės pliusas, kad ji padalinta į dvi dalis, viso kiekio vienam kartui per daug. Beje, Schaebens kaukių pakuotės labai ergonomiškos, nes įpakavimas iš vandeniui atsparios medžiagos, pakuotė atsiplešia be didelių pastangų.

Kai tik atpleši pakuotę, pasklinda malonus braškių kvapas, kuris ilgainiui man pasirodė per stiprus... Kaukė yra rausvos spalvos (sudėtyje turi dažiklį), konsistencija lyg jogurto, su šveičiamomis rausvomis dalelėmis, kurios ne per aštrios. Kaukė tinka jautriai odai, man gal tik arčiau lūpų dilgčiojo protarpiais (nes per arti užsitepiau). 

Kaukė nedžiųsta ant veido, ją labai lengva nuplauti. Aš mėgstų su kaukėm pabūti ilgiau, nei rekomenduojama, buvau gal 20 minučių, ir nieko :) Vieną, kas liūdina, tai kaukės sudėtis. Yra ekstraktų, nėra parabenų, bet šiaip, galėtų būti naudingesnė... :)

Nusiplovus kaukę veidas atrodo švaresnis, o poros atrodo šviesesnės. Man labai patinka, kad kaukė dar ir nušveičia negyvąsias odos ląsteles. Apskritai tai kaukė labai primena braškinį jogurtą kurį norisi ne tepti, o suvalgyti :) Kaukė yra riboto leidimo, todėl jei norėsite išmėginti, geriau paskubėti :)

4 Komentarai

 1. O ką reiškia žvaigždutė pavadinime? Lyg ir ne visur yra, ieškau ieškau tekste paaiškinimo su žvaigždute, kaip būna įprasta ir nerandu :) Ar čia ne tokia žvaigždutė, kuri sufleruoja, kad paaiškinimo-išnašos reikia ieškoti?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jau kažkada rašiau, kad tai žvaigždutė kuri reiškia, jog tai pr sample :)

   Panaikinti
  2. Nu sorry, praleidau. Neskaitau gi kaip knygos :). Įpratus žvaigždute pažymėtų dalykų kur nors žemiau ieškot, nes jas naudoja ne tik apžvalgininkai ;). Dabar žinosiu ;)

   Panaikinti
  3. Viskas OK :) Čia labai logiškas pastebėjimas, gal ir kitems neaišku :) reiks iškomunikuoti!

   Panaikinti