14/03/2017

Avon Planet Spa Caribbean Escape prabangus vonios eliksyras*


Pamenu kai prieš pat Kalėdas gavau dovanų dėžę iš Avon. Tokia puiki staigmena! Man labai patiko, kad joje buvo viskas ko reikėjo atsipalaidavimui, šventėms ir poilsiui po jų! Gavau net šlepetes, su kuriomis vaikščiojau visą šventinį laikotarpį. Ar jūs esate ką nors pirkę iš AVON siūlomų daiktų? Aš kiek pamenu, ne, nes kiek užsisakydavau, tiek mane informuodavo, kad tų daiktų nebeliko. Dabar aišku kodėl, nes šlepetės superinės! Minkštos, mielos kalėdinės. Bet mes šiandien ne apie tai. Papasakosiu Jums apie dalyką, kuris gulėjimą vonioje padaro tobulu. O kiek putų būna! Šio reikalo negeroji pusė yra sudėtis... 
Vonios eliksyras su perlų milteliais ir jūros dumbliais. Praturtintas karibų jūros druska ir ekstraktu. Šis prabangus vonios eliksyras valo ir drėkina odą, kol jūs mėgaujatės atpalaiduojančiomis akimirkomis vonioje. Sudėtyje yra perlų miltelių. KAIP NAUDOTI: Įpilkite 3-4 kamštelius, po tekančių vandeniu. Gerai užsukite dangtelį. Dėmesio! Skirta naudoti tik suaugusiesiems. Saugoti nuo vaikų.

Kaina: dabar 7,19 €

https://www.avon.lt/gaminys/18140/


aqua (vanduo), sodium laureth sulfate (PAM), glycerin (denatūrantas, tirpiklis, drėkiklis), cocamide mea, cocamidopropyl betaine (PAM), glycol stearate (emuslijos stabilizatorius, emulsiklis, minkštiklis, kondicionuoja odą), acrylates copolymer (antistatikas, sudaro plėvelę, rišiklis), mica (natūralus pigmentas), parfum, phosphoric acid (regūliuoja PH), sodium chloride (druska-klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį), disodium edta (konservantas, kompleksionas, klampumo reguliavimo medžiaga), potassium hydroxide (reguliuoja pH), benzophenone-1 (UV filtras, UV absorbentas), pearl powder (perlų milteliai - kosmetinis dažiklis), tin oxide (Alavo dioksidas - drumstiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), methylchloroisothiazolinone (konservantas), chondrus crispus extract (Islandijos kerpenos ekstraktas - antioksidantas, minkštiklis, tirštiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), sea salt (Jūros druska - šveitiklis, drėkiklis, emulsiklis, kvapų sugėriklis, sausina plaukus), methylsothiazolinone (konservantas), ci 77491, ci 77492, ci 77499, ci 77891 (kosmetiniai dažikliai), benzyl salicylate (UV spindulių absorbentas, kvepalų ingredientas, ES ribojamas), limonene (kvapiklis), linalool (kvepalų ingredientas, dezodorantas).

Man patinka Planet spa linija, ji tokia prabangesnė, produktai skirti pasilepinimui, o ir rezultatas būna geresnis. Šis produktas atrodo prabangiai, daili dėžutė, patogi ir gan nemaža pakuotė, patogus kamštelis ir dozavimas. Produktas sudėtyje turi blizgučių. Vonia atrodo OSOM, bet po maudynių ją reikia šveisti, nes blizgučiai nusėda visur :) Bet kitą vertus juk taip ar taip valome.

Man nepatinka produkto sudėtis, matome, kad tia PAM tai drėkiklis. Bet kas nustebino, tai tai, kad dažikliai saugūs! Tiesa sakant, jei jau norime didelių ir standžių putų vonioje, suprantame, kad jas turi kažkas padaryti, šiuo atveju tai PAM ir kitos cheminės medžiagos. Bet sudėtyje yra ir kerpenos ekstraktas.

Žodžiu, 10 neduodu tik dėl sudėties, bet apskritai, matosi, kad ir šioje vietoje AVON stengiasi. Bet, rezultatas – skaniai kvepianti, pilna putų vonia, kuri dar ir blizga – mane džiugina, ir padeda atsipalaiduoti.

No comments:

Post a Comment