09/03/2017

DOUGLAS MAKE UP INVISILOOSE POWDER Skaidri biri pudra*


Paskutiniu metu esu užsikrėtusi Douglas manija :D Tiesą sakant, lankausi ten labai dažnai. Ir tiesa sakant, tai bene vienintelė parduotuvė, kurioje galiu normaliai apsipirkti, nes galiu viską normaliai apžiūrėti. Aš nekenčiu, kai prieina ir įkyriai klausinėja. O dar geresnis bajeris neseniai buvo vienoje parduotuvėje, kai mane atpažino, na, kad esu blogerė, ir pradėjo apkalbinėti, o šita dar kažkur dirba! Jūr rimtai? O po to pasiūlė padėti išsirinkti :D Apsisukau ir išėjau. Aš mėgstu subtilumą, turiu omenyje, man patinka kai prie manęs prieina tada kai pradedu dairytis. Ai, dar vieną nutikimą prisiminiau. Šiandien, nu tiek to, pasakysiu, ėjau pro Make up store, o ten gaudė pirkėjus net išėjusios iš parduotuvės, tai metė man – šita jau kažką nusipirko (buvau su Douglas maišeliu). Žinot, aš kartais pagalvoju, jei taip elgiasi su blogeriu, tai kaip elgiasi su ne blogeriu? Ta prasme, čia ne tai, kad giriuosi, man tiesio keista, kaip pas mus dar vis toks tragiškas aptarnavimas... Vienu žodžiu, todėl ir sakau, kad mėgstu apsipirkti internetu. Pažiūriu kitų blogerių swachus ir jei sudomina nusiperku, mažiau vargo :)
Invisiloose Powder

Skaidri biri pudra

Visų tipų odai.

Aprašymas: puri, beveik skaidri pudra skirta nepriekaištingam, natūraliam efektui, kai pudros panaudojimas neturi būti pastebimas. Ji paslepia matomas poras, panaikina odos blizgesį ir užfiksuoja makiažo pagrindą. Dėl skaidrumo priemonė idealiai tinka visų tipų odai.

Šią priemonę renkasi makiažo specialistai:

„Makiažo specialistas privalo turėti šią priemonę, aš visada ją turiu su savimi! Naudoju ją kaip makiažo pagrindą, taip pat kaip fiksuojamąją priemonę. Su šia priemone nebūna nepageidaujamų šviesos efektų fotografuojant. Aš ją tepu ant viso veido pudros šepetėliu. Kartais ją tepu kempinėle, kad paruoščiau odą, arba kartu su gana sodriu kreminiu makiažo pagrindu. Tai mano geriausia draugė studijoje. Ši priemonė taip pat idealiai tinka naudoti kasdien, nes ji atrodo visiškai natūraliai!“

Grožio patarimai

Tepkite šią priemonę ant viso veido šepetėliu, prieš tai padengę odą makiažo pagrindu ir skaistalais.

Rezultatas:

- mažiau pastebimos poros;

- neblizganti veido oda;

- užfiksuotas makiažas;

- tinka visų tipų odai.

Talpa: 10g


Kaina: 14,99 €O šiandien dar trumpas pasakojimas apie Douglas birią pudrą, kuri man prilipo iš karto. Aš jau po pirmo bandymo supratau, kad makiažas išlieka ilgiau, nosis ir kakta pradeda blizgėti vėliau net be kompaktinės pudros!

Kas man nebuvo įprasta tai pakuotė. Jei kitų pakuotė atidarius dangtelį yra įgilinta, tai čia atvirkščiai, iškelta, ir tu produkto nepaimsi niekaip, tik subėrus į dangtelį. Ir, kai gavau pudrą ji buvo su apsauginiu popierėliu, kuris nelabai leidosi nuplėšiamas.

Pudra bekvapė, tinka jautriai veido odai, jokių nemalonių pojūčių nepastebėjau. Žodžiu, tai yra ta priemonė, kuri yra nematoma tikrąją ta žodžio prasme, bet be kurios veido makiažas nebus pabaigtas, neatrodys taip gerai ir pradės blizgėti daug greičiau. Rekomenduoju!


No comments:

Post a Comment