DOUGLAS MAKE UP MY FAVORITE PALETTE 2 SMOKEY Akių šešėlių paletė Smokey*


Sveiki, mieli skaitytojai. Kaip leidžiate savo sekmadienį? Mes šiandien buvome kauniečių mėgiamame restorane „Višta puode“. Patiko, gavosi netradicinia sekmadienio pietūs :) Tame restorane tikrai jauki atmosfera, o patiekalai iš tiesų skanūs :) Šiandien pasižiūrėjau, kad turiu dar kelias neaprašytas Douglas priemones, laikas taisyti padėtį. Tuo labiau, kad šį paletė man tikrai patinka.

My Favorite Palette 2 Smokey

Akių šešėlių paletė

Nes nėra nieko elegantiškesnio nei nude. DOUGLAS MAKE UP pristato revoliucingą akių šešėlių paletę My Favorite Palette 2 Smokey, kurią įkvėpė rokenroliškas stilius, nereikalaujantis pastangų, bet atrodantis stulbinamai.

Žaiskite su spalvomis ir išreikškite save! Itin švelnios tekstūros akių šešėliai prisitaikys prie Jūsų odos. Vienu šepetėlio potėpiu paryškinkite, formuokite ir derinkite spalvas, dviem šepetėliais sukurkite savitą nepakartojamą smokey akių įvaizdį.

Akių šešėlių paletė My Favorite Palette 2 Smokey tinka ir dieniniam makiažui, ir vakariniam. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą!

Talpa: 1vnt.

Kaina: 12,99 €

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-make-up-my-favorite-palette-2-smokey/


 
Kai tik gavau šią paletę iš karto pradėjau testuoti ir man tikrai patinka. Smagu, kad joje 16 atspalvių, bet tai ne tik pilkos-rusvos spalvos, o yra įvairių. Smagu ir tai, kad parinktos viena mainė, kita blizganti, dėl šios priežasties paletė tapo mano viena mėgiamiausių. Todėl, kad nereikia galvoti su kuo išskirstyti spalvą, nes reikiamą toną randi šalia. Na, tikrai patogu. Be to, čia yra matinė kūno spalva, labai pigmentuota balta blizgi spalva, taip pat tamsiai pilka. Vienu žodžiu, paletėje viskas, ko jums gali prireikti.

Pati paletės pakuotė plastikinė, bet yra panoraminis veidrodis ir atsidaro 180 laipsnių kampu, kas man tikrai patogu. Pakuotė tvirta, atsidaro ir užsidaro patogiai. Yra aplikatorius, bet tradiciškai aš tokių nenaudoju, naudoju šepetėlį kuris irgi iš Douglas. 

Šešėliai minkšti, pigmentuoti, nebyra ir puikiai sklaidosi. Pasakysiu atvirai, ši paletė kaip diena ir naktis skiriasi nuo tų mono šešėlių, kuriuos radau advento kalendoriuje aš net pati to nesitikėjau! Man smagu, kad atrandu vis daugiau kokybiškų Dogulas priemonių, o jų kaina yra padori, todėl nenukenčia piniginė. 

Rekuomenduoju išbandyti šią paletę jei ieškote įvairių spalvų kokybiškų šešėlių už nedidelę kainą. 

0 Komentarai