L`oreal PURE CLAY kaukė 3 GRYNIEJI MOLIAI + MEDŽIO ANGLIS #INSTADETOX ir reziumė apie visas tris kaukes*


Žinot, niekada nelaikiau savęs itin sėkmingu žmogumi. Atvirkščiai. Aš iš tų žmonių, kuriems nutrynus loterijos bilietą pasimato užrašas „bandyk kitą kartą“... Jau kai atrodo, kad sekmė ranka pasiekiama, ji vis gi parodo špygą. Bet šiais metais, kažkaip man sekasi. Nors, šie metai tiesą sakant man tikrai gaidiški. Esmė tame, kad jie lyg amerikietiški kalniukai. Labai norėtųsi, kad kai kas nors ką nors pažada tai tesėtų... Bet iš esmės šie metai man sėkmingi, tik norisi kiek sulėtinti tempą. Norisi ramybės. Štai apie ką aš svajoju. O šiandien užbaigsiu apžvalgų seriją apie L`oreal kaukes. Ši, kaip jau nujaučiate, man patiko mažiausiai. 
3 GRYNIEJI MOLIAI + MEDŽIO ANGLIS
Blankiai ir nuovargio požymių turinčiai odai.

Itin veiksminga gryno molio ir medžio anglies kaukė, kuri ištraukia nešvarumus ir suteikia švytėjimo  vos per 10 minučių. Mūsų maloni ir veiksminga šios veido kaukės formulė prabangiai puoselėja veido odą, o stipriai veikiantys moliai ir medžio anglis kaip magnetas išvalo poras ir ištraukia giliai esančius nešvarumus. Ši kreminė, nesausinanti formulė suteikia švarios, švelnios ir atkurtos odos pojūtį. DETOKSO molio kaukė išvalo, išlygina ir suteikia švytėjimo blankiai ir nuovargio požymių turinčiai odai.

REZULTATAI
Oda iš karto atrodo skaistesnė ir sveikai spindi. Giliai išvalo poras ir pašalina nuo odos nešvarumus, dulkes ir teršalus. Naudojant nuolat, oda tampa švari, lyg detoksikuota. Atrodo, tarsi oda lengviau kvėpuotų.

Kaina: apie 10 eurų
Kur pirkti: Drogas, Eurokos, na visur kur prekiauja L`oreal kosmetika.aqua (vanduo), kaolin (kaolinas - absorbentas, šveitiklis, tūrio mažinimo medžiaga), montmorillonite (minkštas molio silikatas, absorbentas, šveitiklis, emulsiklis), lecithin (odai identiškas ingredientas,drėkikls, minkštiklis, emulsiklis, skatina odos atsinaujinimą), polysorbate 20 (PAM), butylene glycol (drėkiklis), propylene glycol (tirpiklis, drėkiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), ci 77499 (kosmetinis dažiklis), oryza sativa satrch (Ryžių krakmolas - sugėriklis, rišiklis), moroccan lava clay (klampumo reguliavimo medžiaga, absorbentas), charcoal powder (anglies milteliai-abrazyvas), caprylyl glycol (minkštiklis), citric acid (reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis), xanthan gum (emulsiklis), polyglycerin-10 (PAM), polyglyceril-10 (PAM), myristate (minkštiklis), polyglyceryl-10 stearatem sodium dehydroacetate (PAM), phenoxyethanol (konservantas), chlorphenesin (konservantas), linalool (kvepalų ingredientas), limonene (kvapiklis), parfum.

Tai juoda molio kaukė, kuri turėtų išvalyti nešvarumus ir suteikti veidui skaistumo. Ši kaukė nėra iš tų, su kuriomis gali miegoti mirkstant vonioje. Ją reikia laikyti 10 minučių ir nuvalyti, nes kaukė nudžiūna ir stipriai prilimpa prie veido.

Kaukė kvepia gan stipriai, tai toks standartinis L`oreal kvapas, kurį, bent jau aš dievinu. Bet kvapas pakankamai stiprus, ir išlieka ilgai tai reiktų įsivertinti. Kaukė netinka jautriai odai, nes pradeda prerštėti ir tempti. Ir svarbiausia, ar ji išvalo? Žinokit, aš būsiu sąžininga. Nėra taip, kad po jos nelieka nei vieno nešvaraus inkštiro. Bet, juos ispaudyti būna lengviau :)

Tai stipri kaukė, stipri dėl to, kad džiūdama tempia odą. Todėl man ji ir patiko mažiausiai. Ir dar dėl to, kad neveikia kaip magnetas, kuris ištraukia nelygumus kaip žadama.

Reziumė

Realiai mano favoritės yra raudona-šveičiamoji ir žalia. Jos abi tinka jautriai odai, abi tikrai veikia ir skaistina odą, o raudona dar ir šveičia.... Žalioji kaukė yra lengviausia, todėl mėgstų ją užsitepti kai einu į vonią. Tiesa, kad ji suteiktų matinį efektą taip ir nepastebėjau. O raudona kaukė tikrai skaistina veido odą.

Ar rekomenduoju?

Rekomenduoju raudoną ir žalią kaukę, kurios tikrai efektyvios.

0 Komentarai