DOUGLAS MAKE UP BROW DEFINER Antakių tušas* Light Brown


Paskutiniu metu neatsistebiu, kiek daug žmonių naudojasi instagrama... Ir pati įnykau į ją, taip pat ir į snapchat`ą. Nors su pastaruoju dar menkai moku naudotis, jau kas vakarą privalau patikrinti, ką gi jie ten naujo sugalvojo ;) Neseniai kolegės pasakyta mintis privertė susimastyti. Dažnai net negalvojame apie tai, ką dedam į internetą, o štai yra net tokių žmonių, kurie visą laiką viską pumpuojasi ir tik laukia tos minutės, kada galės tai panaudoti prieš mus. Jei atvirai, niekada apie tai neesu susimasčius. Nors šiaip, bloginant ne vienerius metus pradėjau atsivėrinėti vis mažiau. Nebepasakoju jau nei ką nei kur dirbu, stengiuosi neskelbti kitų detalių. Tačiau žinau ir tai, kad jei tik sausai parašysiu apie tušą, tą apžvalgą skaitys daug mažiau žmonių nei tą, kurioje papasakojau kaip man sekasi... Aš ir pati nebeskaitau tų blogų, kuriuose tik keičiasi laikrodžių nuotraukos, o tikro nieko nėra. Bet tą ribą reikia jausti, reikia atsiminti, kad internetas yra platus... ir niekada nežinai, kas sėdi kitoje ekrano pusėje. 
Beje, šiandien kažkodėl prisiminiau vieną turėtą pseudo draugę. Kodėl pseudo? Nes tas žmogus buvo visiškai be gyvenimo tikslo ir kelio, o savąjį bandė grįsti kitų patiklumu ir gerais norais. Žodžiu, baigėsi draugystė tuo, kad draugė mane pavadavusi darbovietėje kol aš atostogavau, bandė regzti planus, kaip atimti mano darbo vietą. Lygiagrečiai aš ją buvau pakvietusi į mūsų vestuves, o kai visoms draugėms parašiau ir paprašiau atvykti kiek gali ankščiau, ji atsakė, jog nenori mums padėti, nes sukasi garbanas! Na, ji ilgai atsiprašinėjo, čia kažkaip tie du įvykiai susiplakė į vieną, ir aš kiek padvejojusi išbraukiau tą žmogų iš savo draugų sąrašo, apskritai iš gyvenimo. Kodėl? Nes, mano nuomone, jei jau pakiaulino tau vieną kartą, tai tikrai bus ir antras, nes tokie žmonės sąžinės neturi... Na, štai, be istorijų aš niekaip negaliu, o tokių perliukų niekaip nesiseka išmesti iš galvos, nors tai ir buvo seniai. Bet dabar jau apie Douglas antakių tušą, o kaip norėčiau, kad spalva būtų mano!
Brow Definer

Antakių tušas

Naudojant antakių tušą Brow Definer, jūsų antakiai iš karto atrodys didesnės apimties.

Ši spalvą suteikianti kreminės želės konsistencijos priemonė natūraliai nudažo antakius ir sutramdo neklusnius plaukelius. Ji buvo sukurta taip, kad pabrėžtų jūsų antakių formą ir juos drėkintų.

Puikiai tinka jeigu norite užpildyti nedidelius tarpelius tarp retų antakių – su Brow Definer jūsų antakiai iš karto taps gražūs ir tankūs. Tobula priemonė nepriekaištingam makiažui.

Dėl lengvos gaivios konsistencijos antakiai pasidaro storesni, tankesni, atrodo natūraliai. Tušą galima naudoti kasdien.

Jūsų antakiai pernelyg ploni? Ši spalvą suteikianti želė ir specialus šepetėlis jūsų antakiams suteiks apimties, spalvos ir ryškumo. Sudėtyje esančios mikrodalelės prikimba prie antakių ir odos, taip sukurdamos tankesnių antakių efektą ir dar labiau juos paryškindami, tad rezultatas atrodo itin natūralus.

-          Lankstus

-          Lengvai naudojamas

-          Dabar galima rinktis iš 3 atspalvių (vienas bespalvis ir 2 suteikiantys spalvą) – išsirinkite tokį, kuris tobulai atitinka jūsų antakių spalvą.

Padažykite, paryškinkite ir pridėkite apimties

Laikykite aplikatorių horizontaliai.

Tepkite priemonę ir sukurkite norimą antakių formą šepetėliu.

Veskite aplikatorių nuo antakių pradžios taško į išorę, nuo šaknų iki galiukų.

Tepkite antakių tušą antrą kartą, kad tolygiai paskirstytumėte priemonę, stipriau spustelėdamos ties plonesnėmis antakių vietomis, kad joms suteiktumėte daugiau apimties. Naudodami šepetėlį iššukuokite ir suformuokite antakius tokia kryptimi ir forma, kokia norite.

Talpa: 3ml

Kaina: 9,99 €Žinote, ko dažniausiai trūksta bloggeriams? Tinkamos palvos makiažo pagrindo ir priemonių antakiams. Taip, kosmetikos mes gauname daug, tačiau spalvas parinkti yra labai sunku. Nepaisant to, juk jei išbanei priemonę ir tau ji patiko, nueisi ir nusipirksi reikiamos spalvos, kad ieškosi kažko kito – šansų mažai.

Kai pamačiau šią priemonę internetinėje svetainėje, pagalvojau, kad labai norių išbandyti, nes turėtų būti gera. Nuojauta neapgavo, pats tušo dydis jau kaip ir sąlygoja faktą, kad šepetėlis bus normalaus dydžio. Ištraukiame ir vuolia! šepetėlis tai lyg sumažinta blakstienų tušo versija, net labai sumažinta :D :)

Jis man labai primana Benefit dydį, bet štai kiek kainuoja Benefit, o kiek Douglas priemonė? :) Mažas aplikatorius padeda prieiti prie smulkiausios antakių vietos, neištepliojant visko aplikui. Priemonė pigmentuota. vidutinio tirštumo, todėl padengia antakių plaukelius, o ne odą. Turiu vieną tušą, su kuriuo, jei nenuvalau pertekliaus, išsimozoju ir odą, tuomet valau ir dažau iš naujo.

Faina, kad priemonė permatoma, todėl galime matyti, kiek jos liko. Apskritai visas įpakavimas solidus, niekas neteka ir neleidžia. Man tik gaila vieno dalyko, kad tai ne mano spalva, nes priemonė pukiai nudažo, šukuoja ir fiksuoja antakius juos užpildydama. Išsilaiko visą dieną. Manau, reikės nusipirkti tamsesnę spalvą :)

0 Komentarai