DOUGLAS MAKE UP VOLUME OBSESSION MASCARA Apimties suteikiantis blakstienų tušas Black*Sveiki, mielieji. Bandau atsigauti, po vakar dienos, bet noriu pasidžiaugti, kad šiemet nepersivalgiau. O gal padėjo valantys kokteiliai, nežinau, bet jaučiuosi labai gerai. Vakar po pusryčių nuvažiavome iki botanikos sodo, bet deja,jis neveikė. Bandančių į jį patekti buvo daugiau :) Būtų buvę smagu pasišildyti oranžerijoje... Na, bet neveikė tai neveikė, todėl važiavom gerti kavos. Kai toks oras, nelabai prisigalvosi pramogų lauke, o aš jau taaaaip noriu pasivaikščioti jachtklube. Gana skundų, tikiuosi, kad jūsų šventės praėjo gerai, o šiandien, nors ir turiu makiažo nuotraukas, noriu papasakoti apie Douglas blakstienų tušą.
Volume Obsession Mascara

Apimties suteikiantis blakstienų tušas

Maža kaina ir didelė apimtis – toks blakstienų tušo Volume Obsession pažadas jums!

Tušas Volume Obsession padidina blakstienų apimtį, bet jų nesulipina ir nesudaro gumulėlių. Jis specialiai sukurtas taip, kad lengvai slystų blakstienomis ir suteiktų joms spindesį.

Šepetėlis yra cilindro formos su smailiu galiuku, kuriuo pasieksite akių kampučius ir padažysite vidines blakstienas. Ant blakstienų patenka tikslus reikiamas kiekis tušo. Švelniais šereliais tepamas tušas įsiskverbia į plaukelius ir tolygiai pasiskirto.

Tušas Volume Obsession yra 3 spalvų: juodos, rudos ir mėlynos, kad būtų patenkintas kiekvienas poreikis ir noras.

Talpa: 9g

Kaina: 9,99 €
Žinote, tai iš pažiūros niekuo neišsiskiriantis tušas, bet iki tol, kol pabandai. Pabandžiau ir dabar naudoju tik jį, nes jis suteikia tokį rezultatą, kokio noriu. Tuo pačiu, jau pamačius šepetėlį, galima numanyti, kad tušas bus geras. Tai klasikinis, siaurėjantis šepetėlis, su vienodais tolygiais šereliais. Šepetėlio formos dėka, blakstienas patogu užriesti ir pakelti nuo šaknų, taip pat patogu prieiti prie akies kampučių.

Šepetėliui pliusas, tušas dažo labai juodai, todėl jei nereikia labai dramatiškų blakstienų užtenka ir vieno sluoksnio. Bet jei norisi wow efekto, galima brūkštelti antrą kartą, blakstienos nesulips. Tušas nedirgina jautrių akių, išsilaiko visą dieną, blakstienos nenusvyrą, tušas joms suteikia apimties.

Kalbant apie minusus, jis vis gi vieną turi, nėra atsparus vandeniui. Jei apsiašarosite, jis nubėgs, todėl jei apsiverkiate vos pamačiusios saulę, jis jums netiks. Gaila, nes tai tik vienintelė jo bėda, kitaip būtų nuostabiausias tušas. Bet vėl gi, jei neturite bėdų su ašarojimu jis puikiai tiks. Užtai nusivalo gerai, nesutrupa. Kvapo nejaučiu.

Douglas siūlo tris spalvas: juodą, mėlyną ir rudą. Aš džiaugiuosi jog gavau testavimui juodą spalvą, nes galiu naudoti kas dieną. Tai tikrai kokybiškas tušas už normalią kainą, be to Douglas dažnai daro nuolaidas. Rekomenduoju išbandyti!

0 Komentarai