08/04/2017

L`oreal elvital extraordinary clay šampūnas riebiems plaukams*


Man susikaupė tiek daug minčių, kad kur sukus, kur nesukus vėl sėdau prie rašymo. Noriu papasakoti apie L`oreal elvital extraordinary clay šampūną :) Aš jį nusipirkau iš karto, kai tik pasirodė parduotuvėje, tuomet grįžus namo supratau, kad dar trūksta kaukės. O jos kurį laiką prekyboje dar nebuvo. Kai tik pamačiau, įsigijau ir ją, tuo metu pirmasis šis šampūnas jau ėjo į pabaigą. Po to pabaigusi pirmąjį, nusipirkau dar vieną, nes tikrai patiko, kitaip, nei kaukė. Bet apie viską iš eilės :) 
ATRASKITE NAUJĄ VALOMĄJĮ PLAUKŲ PRIEŽIŪROS RITUALĄ, KAD PLAUKAI BŪTŲ GAIVŪS IR LENGVI 3 DIENAS*

Jau tūkstančius metų molis yra gerai žinomas savo valančiomis ir gražinančiomis savybėmis.
L’Oréal Paris ELVITAL sukūrė naują plaukų priežiūros priemonių liniją normaliems, linkusiems greitai riebaluotis plaukams. Šiose priemonėse sujungti vertingi 3 rūšių moliai giliai valo ir gaivina plaukus.
Valomasis molis, sugeriamasis molis ir balansuojamasis molis, kurie yra produktų sudėtyje, sukuria tikrą normalių, linkusių greitai riebaluotis plaukų valomąjį ritualą. ELVITAL Extraordinary Clay priemonės giliai valo plaukus ir suteikia jiems gaivumo ir lengvumo pojūtį 3 dienas.*

*Vartotojų tyrimas, 226 dalyviai naudoję šampūną, Prancūzija.

Kaina: apie 2 eurus
Kur pirkti? Drogas, Eurokos, didžiuosiuose prekybos centruose.

https://www.loreal-paris.lt/elvital-extraordinary-clay?gclid=CjwKEAjwlKLHBRDztKr6wMnRthMSJAALcT-srCaQFwah5CTIJhFK29H2JKrrNbguYX3WjfKlg3s5lBoCGdbw_wcB


aqua, sodium laureth sulfate (PAM, valiklis, sudaro putas, sausina odą ir plaukus), coco-betaine (PAM), glycol distearate (minkštiklis), sodium chloride (klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį), cl 42090 (mėlynas kosmetinis dažiklis), guar hydroxypropyltrimonium chloride (antistatikas, tirštiklis, suformuoja plėvelę, kondicionuoja odą ir plaukus), sodium benzoate (konservantas), sodium hyaluronate (identiškas odai drėkiklis, antistatikas, kondicionuoja odą), sodium hydroxide (reguliuoja pH, denatūrantas), ppg-5-ceteteh-20 (PAM), argilla (absorbentas, šveitiklis, tūrio mažinimo medžiaga), salicylic acid (keratolitikas, gydo spuogus, skatina odos atsinaujinimą, valo poras), fumaric acid (suformuoja plėvelę), linalool (kvepalų ingredientas, dezodorantas), benzyl alcohol (konservantas), benzyl salicylate (UV spindulių absorbentas, kvepalų ingredientas, ES ribojamas), montmorillonite (minkštas molio silikatas, absorbentas, šveitiklis, emulsiklis), kaolin (absorbentas, šveitiklis, tūrio mažinimo medžiaga), alpha-isomethyl ionone (kvepalų ingredientas), carbomer (emulsiklis, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga), geraniol (kvapiklis), octyldodecanol (riebusis alkoholis, kvepalų ingredientas, tirpiklis, minkštiklis), citronellol (kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis) , citric acid (reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis), hexyl cinnamal (kvepalų ingredientas), parfum.


Labai daug vilčių dėjau į šį šampūną, nes aš labai ilgai laukiau kol L`oreal sukurs ką nors riebiems plaukams. Pagaliau tai įvyko! Kodėl laukiau kol tai padarys L`oreal? Nes tikėjausi neblogos kokybės už prieinamą kainą, nes šampūną aš pabaigiu labai greitai, perku kelis per mėnesį.

Žinote, aš labai norėčiau kartais nesuprast sudėčių. Bet kitą vertus, kai jas išnagrinėju, suprantu, kad poviekis neveltui toks, koks yra. Kas man buvo su šiuo šampūnu, tai aš iš pradžių labai džiaugiausi, kad labai gerai išplauna galvą, nuriebalina, po to plaukai atrodo minkšti ir padrėkinti. Tačiau, pabaigusi pusantro šampūno pajutau, kad iš riebių plaukų manieji tapo vos ne normaliais į sausumą. Prie to nemažai prisidėjo ir kaukė, nes išsausino galvos odą. Plaukai pradėjo labai šiauštis ir pasidarė labai sausi. Vietoj šampūnų riebiems plaukams naudojau drėkinamuosius, ko gyvenime nėra buvę.

Taip, šampūnas gerai putoja, skaniai kvepia, gerai nuriebalina plaukus, bet šalutinis poveikis man nepatiko. Bet, aš toliau naudoju šį šampūną, tik ne kiekvieną kartą, o jis ir nėra skirtas kasdieniui galvos plovimui, žinoma. Taigi, jį ištraukiu tuomet, kai noriu nuriebalinti plaukus, po to vėl naudoju mažiau sausinančius šmapūnus. Apie sudėtį negaliu pasakyti nieko gero, antroje vietoje SLS, todėl nenuostabu, kad sausina odą ir plaukus. Žodžiu, galiu rekomenduoti trumpalaikiui naudojimui, bet ne kasdienai.

Dar vienas pliusas, tinka jautriai galvos odai ir žinoma gerai išplauną kaukę, kuri yra tikrai klampi. Ar galiu išbūti neplovus galvos tris dienas? Tikrai ne, dvi maximum ir tai, jei nereikia į darbą. Aš tikiuosi, kad L`oreal sukurs ką nors švelnesnio riebiai galvos odai, nes tikrai džiaugčiausi ir pirkčiau bei naudočiau kas kart.

No comments:

Post a Comment